آشنایی کودکان بی سرپرست با فریزبی

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش های همگانی استان اصفهان کمیته فریزبی این هیات به همراه نایب رئیس کمیته و نایب رئیس و دبیر هیات از کانون فرهنگی شهید رجایی که زیر نظر کمیته امداد امام خمینی(ره) استان اصفهان فعالیت می کند بازدید کردند.

 رئیس کمیته فریزبی هیات ورزش های همگانی استان اصفهان با اعلام این خبر گفت: در ماه مبارک رمضان از از کانون فرهنگی شهید رجایی بازدید و به صد تن از کودکان بی سرپرست این کانون هدیه اهداء کردیم.

علی احمد حیدری ادامه داد: در این بازدید که آقایان حمید فریضه نایب رئیس هیات، علی احمد پورحجتی دبیر هیات و خانم لیلا طبیبیان نایب رئیس کمیته فریزبی حضور داشتند، ورزش فریزبی به کودکان بی سرپرست معرفی و آموزش داده شد.

وی خاطرنشان کرد: یکی از برنامه های کمیته فریزبی معرفی و آموزش این رشته کم هزینه به عموم جامعه است که ما در این بازدید به کمک خانم طبیبیان این کار را انجام دادیم.

 

حیدری یادآورشد: پیش از ماه مبارک رمضان نیز با حضور جمعی از مسئولان ورزش استان از جمله دکتر سلطان حسینی رئیس اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان از کانون فرهنگی اصفهانک بازدید و رشته فریزبی را به آنها معرفی کردیم.

موارد جالب

حضور تیم طناب زنی استان اصفهان در افتتاحیه مسابقات اربابان سلاح

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش‌های همگانی، تیم طناب‌زنی هیات ورزش‌های همگانی استان اصفهان با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوار ابزار