آغاز به کار لیگ تندرستی ایران در استان کهگیلویه و بویراحمد


رئیس هیات ورزش های همگانی کهگیلویه وبویراحمد از آغاز نخستین لیگ تندرستی ایران در سطح استان از چهارم بهمن ماه خبر داد.

به گزارش فدراسیون ورزش های همگانی به نقل از خبرگزاری برنا ، محمد علی رهامی، رئیس هیات ورزش های همگانی استان،هدف این طرح ملی را ایجاد گفتمان ورزش همگانی در سطح کشور،بالا بردن فعالیت بدنی در میان عموم مردم جامعه، امکان مشارکت حداکثری افراد جامعه، توسعه تندرستی و آمادگی جسمانی و ایجاد نشاط اجتماعی در جامعه عنوان و بیان داشت :هدف این است که از تمام ظرفیت های دولتی و غیر دولتی در توسعه ورزش همگانی و تولید رقابت در اقشار مختلف مردم در ورزش همگانی استفاده کنیم.

رهامی افزود: این پروژه از چهارم بهمن ماه شروع و تا ۳۰ اسفندماه ادامه خواهد داشت و یک طرح رقابت محور بوده و سی و دو استان با هم به رقابت می کنند.

رئیس هیات ورزش های همگانی کهیگلویه وبویراحمد ضمن دعوت از احاد مردم جهت شرکت در این طرح ادامه داد:همه شهروندان و مردم عزیز استان می توانند از روز شنبه چهارم بهمن ماه تا پنجشنبه به آدرس سایت : irantandorosti.ir # برگزاری لیگ مراجعه و با برنامه تمرینی آن آشنا شده و ۳۰ ثانیه از تمرینات را ضبط و ارسال کنند.

رهامی تصریح کرد:تعداد مشارکت افراد در ویدیو های ارسالی و در نظرگرفتن جمعیت استان، امتیاز و جایگاه استان را در جدول رده بندی مشخص می کند و پس از پایان لیگ ۱۶ تیم اول در سال آینده در لیگ‌برتر و شانزده تیم دوم در لیگ دسته اول حضور خواهند داشت.

 

انتهای پیام/


  • ۱۱:۳۴

  • ۱۳۹۹/۱۱/۰۵

  • ۴۶

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار