آغاز به کار چالش کلیستنیکس در خانه


با همكارى معاونت توسعه ورزشهای همگانى وزارت ورزش و جوانان، چالش کلیستنیکس درخانه راه اندازی شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های همگانی،‌ با توجه به شیوع ویروس کوید-19 در سطح کشور، تعطیلی باشگاه ها، اماکن ورزشی، باز ماندن ورزشکاران از فعالیت بدنی و کمرنگ شدن ورزش بین الویت های زندگی افراد، به پيشنهاد کمیته کلیستنیکس کشور و با همكارى معاونت توسعه ورزش های همگانى، وزارت ورزش و جوانان همچنین “سازمان توسعه فعاليت بدنى فدراسيون ورزش های همگانى”  با کمک و همراهی خانواده کلیستنیکس ايران، کلید چالش #کلیستنیکسدر_خانه از امروز 21 اسفند ماه تا پایان فروردين ١٣٩٩ زده شد.

شرایط شرکت در چالش به شرح زیر می باشد:‌

۱_ در اين چالش که به صورت انفرادی اجرا می شود از ورزشکار خواسته شده است در قالب یک ویدیو در منزل به انجام تمرین های کلیستنیکس پرداخته و فیلم آن را به صورت یک پست در پیج خود قرار دهند.

۲_  رعایت پوشش مناسب و حجاب کامل برای آقایان و بانوان ورزشکار الزامی است.

۳_ عدم  استفاده از موسیقی که مغایر با فرهنگ ایرانی- اسلامی باشد(ترجیحا بی کلام) .

۴_ پیج به حالت عمومی  public باشد تا کمیته بتواند فیلم شما را استوری کند.

۵_ استفاده از هشتگ های #کلیستنیکسدرخانه ، #iranswc و #هرزمان_هرمکان در پست ها و @iranswc در استوری‌ها به منظور استوری شدن پست چالش شما ضروری می باشد.

لازم به ذکر است تمامی ویدئوهای بارگزاری شده توسط بهادر رزاقی رئیس کمیته کلیستنیکس و عضو هیئت رئیسه فدراسیون جهانی ورزش های خیابانی مورد ارزیابی قرار می گیرد.

امید است راه اندازى اين چالش به منظور تشویق افراد به حضور در منزل و افزایش سطح امید مردم جامعه برای مقابله با ویروس کرونا باشد و موجبات دوری مردم از کم تحرکی را فراهم آورد.

 

انتهای پیام/


  • ۱۰:۴۵

  • ۱۳۹۸/۱۲/۲۱

  • ۷

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار