آغاز ثبت نام دوره باز آموزی آمادگی جسمانی وایروبیک بانوان

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش های همگانی استان اصفهان کمیته آموزش با همکاری کمیته آمادگی جسمانی و ایروبیک هیات ورزش های همگانی استان اصفهان دوره بازآموزی مربیگری آمادگی جسمانی و ایروبیک برگزار می کند.

نایب رئیس کمیته آمادگی جسمانی و ایروبیک با بیان این خبر گفت: طبق برنامه هیات ورزش های همگانی استان اصفهان قرار است در سه ماهه نخست هر سال دوره های بازآموزی برای رشته های مختلف ورزشی برگزار شود . به همین خاطر کمیته آمادگی جسمانی و ایروبیک این هیات در رشته های آمادگی جسمانی و ایروبیک دوره بازآموزی برگزار می کند.

پریسا نیازی ادامه داد: ۱۷ خرداد ماه دوره بازآموزی آمادگی جسمانی و ۲۴ خرداد دوره بازآموزی ایروبیک ویژه مربیان بانو برگزار می شود. حضور مربیان در این دوره الزامی است. چراکه مربیانی که در این دوره ها حضور نداشته باشند اجازه کار در سالن های ورزشی را نخواهند داشت.

وی افزود: مدارک موردنیاز برای ثبت نام اصل کارت مربیگری، ۱ قطعه عکس پرسنلی، کپی کارت ملی برابر اصل شده و مبلغ ۳۰ هزارتومان پول می باشد و ثبت نام در روز برگزاری دوره انجام می شود. ساعت ثبت نام ۷ تا ۹ صبح و ساعت برگزاری دوره ۹ صبح تا ۴ بعد از ظهر در روزهای ۱۷ و ۲۴ خرداد ماه می باشد.

موارد جالب

حضور تیم طناب زنی استان اصفهان در افتتاحیه مسابقات اربابان سلاح

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش‌های همگانی، تیم طناب‌زنی هیات ورزش‌های همگانی استان اصفهان با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوار ابزار