آغاز همکاری فدراسیون ورزش همگانی و آستان قدس رضوی برای توسعه ورزش همگانی


فدراسیون ورزش های همگانی و آستان قدس رضوی در راستای توسعه ورزش همگانی و ترویج فرهنگ رضوی تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های همگانی؛ افشین ملایی در نشست انعقاد تفاهم نامه با موسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی گفت: هدف ما در ورزش همگانی مشارکت حداکثری مردم و مدال و پیروزی ما در این مسیر تندرستی آنان است. بنابراین برای تحقق این هدف دست یاری و طلب حمایت به سوی دستگاه ها و نهادهای تأثیرگذار بر ورزش همگانی دراز می کنیم.

ملایی در ادامه گفت: خود را بدهکار فرهنگ رضوی می دانیم و آماده ایم از تمام ظرفیت هایمان برای ترویج فرهنگ رضوی استفاده کنیم. ضمن اینکه معتقدیم توسل به فرهنگ رضوی، قطعا به تصمیم ها و اقداماتمان برکت خواهد بخشید.

رضا شجیع؛ نایب رییس فدراسیون ورزش های همگانی هم در این نشست به ظرفیت های کم نظیر و معنوی تفاهم نامه اشاره کرد و اظهار داشت: ترویج فرهنگ خادمیاری ورزش همگانی، حمایت از توسعه ورزش در مناطق محروم، تأسیس آکادمی ورزش همگانی آستان قدس رضوی و استفاده از ظرفیت اماکن ورزشی آستان قدس رضوی از مهمترین مفاد این تفاهم‌نامه همکاری است.

گفتنی است در این نشست تاج فیروز؛ مدیرعامل موسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی، محمد رضا فروحی؛ دبیر‌ فدراسیون ورزش های همگانی، امیر آذریان؛ رییس هیأت ورزش همگانی استان خراسان رضوی و هادی سبزواری رییس هیأت ورزش های همگانی استان همدان نیز حضور داشتند.

 

انتهای پیام/


  • ۲۳:۳۰

  • ۱۳۹۹/۰۹/۲۸

  • ۱۳

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار