آماده ميزباني براي مسابقات فريزبي هستيم

آماده میزبانی برای مسابقات فریزبی هستیم

رئیس هیات ورزش های همگانی استان اصفهان:

آماده میزبانی برای مسابقات فریزبی هستیم

رئیس هیات ورزش های همگانی استان اصفهان در اولین گردهمایی و دوره آشنایی با ورزش فریزبی که با حضور روسای کمیته های این رشته از سراسر کشور و به میزبانی اصفهان برگزار شد گفت: هیات ورزش های همگانی استان اصفهان و کمیته فریزبی این هیات آماده میزبانی مسابقات فریزبی در فضای باز و سالن است.

 آماده میزبانی برای مسابقات فریزبی هستیم

امیر نوربخش باقری ضمن تشکر از علی احمد حیدری رئیس کمیته فریزبی هیات ورزش های همگانی استان اصفهان ادامه داد: امید وارم این گردهمایی و دوره آموزشی که با حضور روسای کمیته فریزبی از ۱۷ استان کشور در اصفهان برگزار شده بتواند اسباب شناخت وهمگانی شدن رشته نوپای فریزبی را در بین خانواده ها فراهم کند.

وی افزود: رشته فریزبی به دلیل اینکه تجهیزات و فضای خاصی نمی خواهد می تواند در بین خانواده ها همگانی شود و هرخانواده ای در پیک نیک و زمان تفریح از این پس نه فقط فوتبال و والیبال ،بلکه فریزبی هم بازی کند. ماهم تلاش می کنیم که این اتفاق بی افتد و رشته فریزبی همگانی شود.

امیر باقری رئیس هیات ورزش های همگانی استان اصفهان اظهار داشت: ماقصد نداریم با رشته های ورزشی غربی که اسباب نشاط و شادی را برای خانواده ها فراهم می سازد مقابله کنیم. برعکس از این رشته های ورزشی کم هزینه که با کمترین امکانات و فضا می توان به انجام آن پرداخت استقبال هم می کنیم. زیرا وظیفه فدراسیون و هیات های ورزش های همگانی ، توسعه و ترویج ورزش در بین مردم جامعه است.

 آماده میزبانی برای مسابقات فریزبی هستیم

امیر باقری از حضور مهندس صفا طباطبایی رئیس انجمن فریزبی و مهدی سلامی مسئول برگزاری مسابقات فدراسیون ورزش های همگانی در اولین گردهمایی و دوره آشنایی ورزش فریزبی که با حضور نمایندگان ۱۷ استان کشور در تالار پرواز پایگاه چهارم هوانیروز برگزار شد قدردانی کرد و گفت: هیات ورزش های همگانی استان اصفهان آماده برگزاری مسابقات فریزبی در سالن و فضای باز در هر سطح و برای هر گروه سنی می باشد. فدراسیون می تواند برای برگزاری مسابقات این رشته از شرایط و امکانات میزبانی اصفهان استفاده کند.

موارد جالب

حضور تیم طناب زنی استان اصفهان در افتتاحیه مسابقات اربابان سلاح

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش‌های همگانی، تیم طناب‌زنی هیات ورزش‌های همگانی استان اصفهان با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوار ابزار