آموزش رشته طناب زنی

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش های همگانی استان اصفهان رئیس کمیته طناب زنی این هیات به دعوت سیرجانی ها وکرمانی ها رشته مفرح و کم هزینه طناب زنی را در این شهرستان آموزش داد.

رئیس کمیته طناب زنی استان اصفهان با اعلام این خبر گفت: پنج شنبه هشتم بهمن ماه طبق هماهنگی به عمل آمده با فدراسیون ورزشهای همگانی و بنا به درخواست باشگاه فرهنگی ورزشی گل گهر سیرجان، کارگاه آشنایی با رشته ورزشی طناب زنی و تاثیر آن بر رشته های مختلف ورزشی برگزار شد.

محسن نصیری دهبنه ادامه داد:بنده مدرس این دوره بودم و این کارگاه با حضور ۲۴۵ نفر از مربیان و سرپرستان تیم های ورزشی شهرستان سیرجان و مسئولین باشگاه گل گهر و کانون استعدادیابی بسکتبال،فوتبال و والیبال دختران در محل سالن اجتماعات هلال احمر سیرجان برگزار شد.

وی افزود: همچنین بنا به درخواست کمیته طناب زنی هیات ورزشهای همگانی استان کرمان کارگاه دیگری در مورخه جمعه نهم بهمن ماه در شهر کرمان برگزار گردید.این کارگاه با حضور ۱۸٠ نفر از مربیان،ورزشکاران،معلمین ورزش،دانش آموزان و عموم مردم علاقمند به ورزش در سالن اجتماعات فرهنگسرای کوثر کرمان برگزار گردید.در این کارگاه ها مباحث مختلف مربوط به این رشته از جمله مباحث آسیب شناسی و علم تمرین نیز مطرح گردید و در پایان جلسه پرسش و پاسخ برگزار شد.

موارد جالب

حضور تیم طناب زنی استان اصفهان در افتتاحیه مسابقات اربابان سلاح

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش‌های همگانی، تیم طناب‌زنی هیات ورزش‌های همگانی استان اصفهان با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوار ابزار