آموزش فریزبی به اصحاب رسانه

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش های همگانی استان اصفهان ، کمیته فریزبی این هیات درتعامل با انجمن ایپس اصفهان بنا دارد دوره آموزشی فشرده فریزبی به اصحاب رسانه را برگزار کند.

رئیس کمیته فریزبی با اعلام این خبر گفت: طی جلسه ای که با دبیر و مسئول کمیته ورزش انجمن ایپس اصفهان داشتیم ، قرار شد یک دوره آموزش فشرده فریزبی برای اصحاب رسانه برگزار کنیم.

علی احمد حیدری افزود: در این جلسه که حمیدرضا وزیر زاده دبیر و پژمان سلطانی مسئول کمیته ورزش انجمن ایپس اصفهان حضور داشتند درخصوص رشته مهیج و جذاب فریزبی و آموزش آن به خبرنگاران ورزشی و غیر ورزشی صحبت شد .

وی ادامه داد: پنجشنبه۱۰ دی ماه این دوره آموزشی فشرده برای دوگروه بانوان و آقایان توسط اینجانب و خانم لیلا طبیبیان نایب رئیس کمیته فریزبی برگزار و بعد از آموزش تئوری، در محوطه باز آموزش عملی خواهیم داشت. در پایان جشنواره جذاب و مهیج بازی فریزبی بین شرکت کنندگان در این دوره آموزشی برگزار خواهیم کرد. لازم به ذکر است که به شرکت کنندگان در این دوره گواهی اعطاء خواهد شد. مکان برگزاری دوره آموزش فریزبی متعاقبا و حداکثر تا روز یکشنبه شش دی ماه اعلام خواهد شد.

خبرنگاران واصحاب رسانه و علاقمندان به شرکت در دوره آموزشی فریزبی می توانند برای ثبت نام با آقای پژمان سلطانی و خانم سمیه مسرور تماس حاصل فرمایند.

برنامه اعلام شده برای حضور در دوره آموزشی فریزبی به شرح زیر می باشد:

ثبت نام : ساعت ۹ تا ۱۰ صبح

آموزش تئوری: ساعت ۱۰ تا ۱۰:۳۰

آموزش عملی و تمرین: ۱۰:۳۰ تا ۱۲

پذیرایی: ۱۲ تا ۱۲:۳۰

برگزاری جشنواره بازی : ۱۲:۳۰ الی ۱۴ بعد از ظره

شماره تماس مسئولین ثبت نام:

پژمان سلطانی: ۰۹۳۶۵۸۱۳۳۴۷

سمیه مسرور: ۰۹۳۵۷۲۷۴۲۲۱

موارد جالب

حضور تیم طناب زنی استان اصفهان در افتتاحیه مسابقات اربابان سلاح

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش‌های همگانی، تیم طناب‌زنی هیات ورزش‌های همگانی استان اصفهان با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوار ابزار