آموزش فریزبی به دانشجویان و دانش آموزان

آموزش فریزبی به دانشجویان و دانش آموزان

رئیس کمیته فریزبی هیات ورزش های همگانی استان اصفهان گفت: طبق تفاهم نامه ای که با اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان و دانشگاه اصفهان امضاء کردیم از هفته آینده آموزش فریزبی به دانش آموزان و دانشجویان را آغاز می کنیم.

 آموزش فریزبی به دانشجویان و دانش آموزان

علی احمد حیدری ادامه داد: فریزبی رشته ورزشی پرتحرک و مفرحی است که هزینه خاصی ندارد و می توان در هرجایی به بازی این ورزش پرداخت. به همین خاطر تصمیم گرفتیم با آموزش دانش آموزان و دانشجویان این رشته را ترویج دهیم. آموزش رسمی از شنبه هفته آینده آغاز می شود.

 آموزش فریزبی به دانشجویان و دانش آموزان

وی اضافه کرد: قصد داریم با برگزاری همایش های خانوادگی فریزبی را بین خانواده ها ببریم. این رشته ورزشی نیاز به لباس و تجهیزات خاص و گران قیمتی ندارند.یک بشقاب فریزبی نیاز دارد که با همکاری مهندس صفا طباطبایی رئیس انجمن فریزبی کشور قرار است این بشقاب ها را در اختیار خانواده ها و علاقه مندان به فریزبی قرار دهیم.

رئیس کمیته فریزبی هیات ورزش های همگانی استان اصفهان با بیان اینکه فریزبی در سه زمین چمن، خاکی و ساحلی بازی می شود خاطر نشان کرد: فریزبی ورزش پرتحرکی است که فواید زیادی برای سلامت بدن دارد و خانواده ها می توانند در هرمکانی مانند پارک ها فریزبی بازی کنند.

موارد جالب

حضور تیم طناب زنی استان اصفهان در افتتاحیه مسابقات اربابان سلاح

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش‌های همگانی، تیم طناب‌زنی هیات ورزش‌های همگانی استان اصفهان با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوار ابزار