اجرای پروژه‌های ملی ورزش همگانی در سال جدید/ ‏‬مسیر طی شده برگشت ناپذیر است


معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش گفت: با امضا تفاهم نامه‌های مالی در سال جدید، زمینه اجرای پروژه‌های ملی فدراسیون ورزشهای همگانی فراهم خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی، سیدعبدالحمید احمدی که امروز شنبه از فدراسیون ورزشهای همگانی بازدید کرد، ضمن اشاره به اهمیت اجرای پروژه‌های ملی این فدراسیون در سال جدید گفت: برای حمایت از بودجه فدراسیون همگانی در حال تدوین تفاهم نامه‌هایی هستیم که از این پس ابلاغ اعتبارات به ادارات کل ورزش و جوانان استان‌ها بر اساس تفاهم‌نامه باشد که این موضوع زمینه اجرای پروژه‌های ملی فدراسیون ورزش‌های همگانی در سال جاری را فراهم می‌کند.

معاون وزیر ورزش مسیر طی شده برای توسعه ورزش همگانی را برگشت ناپذیر توصیف کرد و افزود: مسیر طی شده بر اساس منطق است و از آنجا که به دنبال تحقق سلامت و تندرستی ملی از طریق ورزش همگانی است، قطعاً در آینده نیز ادامه پیدا خواهد کرد.

معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان از دستاوردهای فدراسیون همگانی در سال ۹۹ و تلاش مجموعه مدیریتی آن تمجید کرد و افزود: خوشبختانه فدراسیون ورزش‌های همگانی جایگاه واقعی خود را در راهبری ورزش همگانی کشور به عنوان یک فدراسیون راهبردی پیدا کرد و این مسیر به اعتقاد من برگشت ناپذیر است و در آینده نیز تقویت خواهد شد.

عبدالحمید احمدی خاطرنشان کرد: توفیق فدراسیون در خلق یک الگو و ادبیات بومی مبتنی بر بازاریابی اجتماعی است و همین ادبیات است که باعث جلب مشارکت دستگاه‌ها و نهادهای مرتبط با ورزش همگانی بویژه شهرداری‌ها را فراهم کرد.

احمدی در خاتمه بر ضرورت تداوم تلاش‌های فدراسیون و هیأت‌های ورزش همگانی در سال ۱۴۰۰ تأکید کرد و گفت: به آینده ورزش همگانی امیدوارم چرا که نیروهایی در این فدراسیون مشغول به کار هستند که می‌توانند مسیر توسعه ورزش همگانی کشور را در آینده تضمین کنند.


  • ۱۶:۲۹

  • ۱۴۰۰/۰۱/۲۱

  • ۲۰

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار