احمدی: افزایش بار علمی در پیلاتس قابل تقدیر است / ‏‬ ملایی: باید پیلاتس را عمومی‌تر کرد


معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش از برگزاری کنگره بین المللی پیلاتس ابراز خرسندی کرد و گفت: افزایش بار علمی با برگزاری این کنگره‌ها اقدامی قابل تقدیر است.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی، کنگره بین المللی پیلاتس روز شنبه با حضور ۷۰۰ مربی از ۱۴ کشور جهان و با سخنرانی عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و افشین ملایی رئیس فدراسیون ورزشهای همگانی آغاز به کار کرد.

احمدی در سخنان کوتاهی ضمن تشکر از فدراسیون ورزشهای همگانی و انجمن پیلاتس برای هماهنگی با کنفدراسیون جهانی پیلاتس و سازمان تفیسا برای برگزاری این کنگره در راستای افزایش بار علمی این رشته ورزشی ابراز خرسندی کرد.

معاون وزیر ورزش ابراز امیدواری کرد در دیگر رشته‌های حوزه ورزشهای همگانی نیز این اتفاق رقم بخورد.

افشین ملایی رئیس فدراسیون ورزشهای همگانی نیز در افتتاحیه کنگره بین المللی پیلاتس گفت: با توجه به افزایش بی تحرکی در جامعه نیاز به بالاتر بردن سطح آگاهی مردم و خصوصاً مربیان در زمینه ورزش همگانی بسیار مهم است.

وی ادامه داد: این اقدام انجمن پیلاتس بسیار حائز اهمیت است و باید تلاش کنیم که این رشته را عمومی‌تر کنیم.

در ادامه متقیان نژاد رئیس انجمن پیلاتس گزارشی از عملکرد این رشته ارائه و در ادامه با سخنرانی خانم کتی کوری ریاست کنفدراسیون جهانی پیلاتس در مورد تاریخچه پیلاتس، کنگره ادامه پیدا کرد.


  • ۲۲:۳۳

  • ۱۴۰۰/۰۱/۲۸

  • ۵

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار