احمدی در آئین رونمایی از شبکه تخصصی استارتاپ های ورزشی: حمایت از استارتاپ ها، حمایت از توسعه ورزش کشور است


معاونت فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان در هجدهمین نمایشگاه ورزش و تجهیزات ورزشی اظهار داشت: همکاری با استارتاپ ها و شرکت های دانش بنیان در توسعه ورزش کشور اثرگذار است.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی ،دکتر عبد الحمید احمدی معاونت فرهنگی و توسعه ورزش همگانی در حاشیه رونمایی از شبکه تخصصی استارتاپ های ورزشی گفت: ما نیازمند همکاری با مجموعه های دانش بنیان هستیم، همکاری این مجموعه ها با کمیته ملی المپیک، فدراسیون ها و باشگاه های ورزشی می تواند در بهبود ورزش کشور تاثیر گذار و نقش آفرین باشد.

احمدی خاطر نشان کرد: رونمایی از استارتاپ ها همزمان با هجدهمین نمایشگاه ورزش و تجهیزات ورزشی، یک رویداد ویژه است. فراهم کردن زمینه های همکاری بین وزارت ورزش و جوانان با استارتاپ ها و شرکت های دانش بنیان از اولویت های معاونت فرهنگی و توسعه ورزش همگانی است.

وی افزود: هرچقدر که استارتاپ ها بتوانند در حل مسائل فنی، تخصصی و اجرایی فدراسیون ها مشارکت کنند، فدراسیون ها نیز متقابلاً از این شرکت ها و استارتاپ ها حمایت خواهند کرد.

دکتر رضا شجیع سرپرست دفتر محیط زیست و توسعه پایدار وزارت ورزش و جوانان و سرپرست سازمان توسعه فعالیت بدنی ضمن اشاره به ظرفیت استارتاپ های ورزشی در حل چالش های پیش روی ورزش کشور اظهار داشت: بیش از ۱۰۰ استارتاپ ورزشی همزمان با هجدهمین نمایشگاه ورزش و تجهیزات ورزشی به ارائه دستاورد های خود در حوزه ورزش کشور می پردازند. متاسفانه تا کنون ما ساختاری که استارتاپ ها را شناسایی و از آنها حمایت کند نداشتیم ، اما امروز شاهد رونمایی از شبکه تخصصی استارتاپ های کشور هستیم.

شجیع گفت: ما معتقدیم این استارتاپ ها می تواند، با هزینه های بسیار کم، چالش های بزرگ ورزش کشور را مرتغع نمایند. هر چقدر روی این ایده ها سرمایه گذاری کنیم، در آینده نزدیک شاهد دستاورد های قابل توجهی خواهیم بود.

 

انتهای پیام /

  


  • ۱۴:۵۵

  • ۱۳۹۸/۰۴/۲۳

  • ۶۰

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار