اختصاص سانس بازی به بانوان در جام دیجیتال


به گزارش روابط عمومی هیات ورزش های همگانی استان اصفهان طبق توافق صورت گرفته بین کمیته ورزش و بازی های الکترونیک این هیات و مهندس رضوانی مجموعه جام دیجیتال سانس اختصاصی برای بانوان درنظر گرفت.

نایب رئیس کمیته ورزش و بازی های الکترونیک هیات ورزش های همگانی استان اصفهان با اعلام این خبر گفت: تفاهمنامه ای بین مجموعه جام دیجیتال و این کمیته منعقد شد که طبق آن سانس اختصاصی برای بانوان درنظر گرفته شد.

نیلوفر فروزنده سامانی ادامه داد: اعتبار این تفاهمنامه یکساله بوده و از دوم شهریورماه بانوان علاقمند به بازیهای الکترونیکی می توانند روزهای دوشنبه از ساعت ۹ الی ۱۱ صبح با رعایت پوشش اسلامی به مجموعه جام دیجیتال واقع در مجموعه فرهنگی ورزشی پرواز در مرداویج مراجعه نمایند و از خدمات به روز و استاندار آن برای بازی و سرگرمی بهره ببرند.

وی خاطرنشان کرد: در این زمان کل پرسنل مجموعه جام دیجیتال همگی خانم بوده و آقای مهندس رضوانی مسئول مجموعه متعهد شده اند که فضای امن و آرامی را برای بانوان عزیز فراهم سازند.

فروزنده با بیان اینکه کمیته ورزش و بازی های الکترونیک پیشتر این امکان را در مجموعه فرهنگی ورزشی اسطوره برای بانوان فراهم ساخته بود خاطرنشان می کند: به دلیل دور بودن مجموعه اسطوره برآن شدیم تا با کمک رسول رضوانی مسئول جام دیجیتال و مشاور اقتصادی کمیته ، دسترسی بانوان علاقمند به بازی های الکترونیکی را افزایش دهیم. به همین خاطر این تفاهمنامه را منعقد کردیم و پیش بینی می کنیم با توجه به دسترسی راحت به جام دیجیتال با استقبال خوبی از سوی بانوان مواجه شویم.

نایب رئیس کمیته ورزش و بازی های الکترونیک هیات ورزش های همگانی استان اصفهان یادآور شد: یکی از برنامه های کمیته این است که بخش بانوان را فعال کرده و از بین نیروهای مستعد تیم بانوان اصفهان را برای حضور در مسابقات کشوری و بین المللی تشکیل دهد.

شایان ذکر است که کمیته ورزش و بازی های الکترونیک هیات ورزش های همگانی استان اصفهان تنها کمیته ای در کشور است که گروه بانوان در آن فعال و نایب رئیس بانو دارد.

موارد جالب

حضور تیم طناب زنی استان اصفهان در افتتاحیه مسابقات اربابان سلاح

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش‌های همگانی، تیم طناب‌زنی هیات ورزش‌های همگانی استان اصفهان با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوار ابزار