استقبال از دوره آشنایی بادی ریتم

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش های همگانی استان اصفهان کمیته آمادگی جسمانی و ایروبیک این هیات دوره آموزشی آشنایی با “بادی ریتم”(کاربادستگاه) ویژه بانوان برگزار کرد.

رئیس کمیته آمادگی جسمانی و ایروبیک هیات ورزش های همگانی استان اصفهان با اعلام این خبر گفت: این دوره صرفا برای آشنایی مربیان دارنده مدرک درجه سه مربیگری ایروبیک برگزار شد.

دکتر سیروس سمیعی ادامه داد: دوره آموزشی آشنایی با بادی ریتم بیست و دوم و بیست و سوم مرداد ماه در سالن ورزشی ۲۲۰ دستگاه با حضور ۵۵ مربی بانوی ایروبیک برگزار شد که می توان گفت استقبال خوبی از این دوره شده است.

وی با بیان اینکه مدرس دوره خانم مهناز محمودیه بودند خاطرنشان کرد: بعد از این دوره کارگاه بادی ریتم را برگزار کرده و به شرکت کنندگان در کارگاه مدرک پایان دوره اعطا می شود. اما برای شرکات در دوره آشنایی هیچ مدرکی داده نمی شود.

سمیعی با شاره به برگزاری دوره های بادی ریتم از سوی هیات بدنسازی و پرورش اندام تاکید کرد: برگزاری دوره های آموزشی مربوط به مربیان باشگاه ها هر ساله زیر نظر فدراسیون ورزش های همگانی بوده و تا پیش از این هیچ فدراسیون دیگری مسئول برگزاری این دوره ها نبوده است. از سوی دیگر ما مربی بدنسازی و پرورش بانو نداشته ایم که فدراسیون و یا هیات بدنسازی و پرورش اندام برای آنها دوره برگزار نماید. پیگیر هستیم تا با نامه نگاری هیات ورزش های همگانی استان اصفهان به فدراسیون ورزش های همگانی در صدد رفع این موازی کاری ها برآییم.

رئیس کمیته آمادگی جسمانی و ایروبیک استان اصفهان افزود: ما دوره های آموزش بادی ریتم را با هزینه ای حدود ۶۰ هزار تومان و با داشتن مجوز از سوی فدراسیون ورزش های همگانی برگزار می کنیم. در حالیکه این دوره ها به تازگی از سوی هیات بدنسازی و پرورش اندام و با هزینه تقریبی ۴۰۰ هزارتومان برگزار می شود. از طرف دیگر هیات پرورش اندام و بدنسازی به هر فردی که علاقمند به حضور در دوره های آموزشی است امکان حضور افرادی که مدرک مربیگری هم ندارند را فراهم می کنند که نوعی تخلف است زیرا شرکت کنندگان حداقل باید مدرک مربیگری درجه سه داشته باشند.

سیروس سمیعی اظهار کرد: با توجه به هزینه های دریافت شده برای ثبت نام می توان گفت خواسته یا ناخواسته از برگزاری دوره های آموزشی سوئ استفاده می شود.

موارد جالب

حضور تیم طناب زنی استان اصفهان در افتتاحیه مسابقات اربابان سلاح

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش‌های همگانی، تیم طناب‌زنی هیات ورزش‌های همگانی استان اصفهان با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوار ابزار