استقبال پرشور از همایش پیاده روی دیابت

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش های همگانی استان اصفهان ، همایش پیاده روی خانوادگی که روز جمعه ۲۲ آبان ماه به مناسبت روز جهانی دیابت برگزار شد با استقبال فراوانی از سوی مردم همراه بود.

روز جمعه ساعت هفت صبح روی پل خواجو عده زیادی آماده به یراق برای شرکت در یک همایش ورزشی ایستاده بودند. همایش پیاده روی خانوادگی به مناسبت روزجهانی دیابت. ضلع جنوبی پل پر بود از غرفه هایی که به شهروندان اصفهانی در خصوص بیماری دیابت آموزش و خدمات می دادند.

غرفه خانه های سلامت ، محصولات بدون قند کامور ، تست قند خون و خیریه دیابت و حضرت ابوالفضل بخشی از حاضرین در محل شروع همایش پیاده روی بودند.

ورزشکاران زیادی از ایستگاه های ورزش صبحگاهی هیات ورزش های همگانی استان اصفهان نیز در این همایش حضور پیدا کرده بودند. کمیته ورزش ها و بازی های الکترونیک استان هم به همراه پلیرها و تنی چند از مسئولان گروه های رادیو کنترل و کنسول نیز حضور فعال در همایش داشتند.

ساعت از هفت صبح گذشته بود که جمعیت به سمت ورزشگاه آبشار به حرکت درآمد تا یک رخداد ورزشی- اجتماعی- پزشکی رقم بخورد. شبکه سه سیما نیز در سیصدو شصت و سومین برنامه صبح و نشاط خود همایش پیاده روی خانوادگی به مناسبت روز جهانی دیابت را به صورت مستقیم پوشش تصویری داد.

درب ورودی ورزشگاه آبشار با اهداء بسته صبحانه از شرکت کنندگان استقبال می شد. مسیر ورودی به سن بزرگ تعبیه شده در ورزشگاه ختم می شد که بهزاد کاویانی و علیرضا صدرایی مجریان برنامه صبح و نشاط روی آن ایستاده بودند. جمعیت فوج فوج می آمد و دوربین های پرنده هم تک تک لحظه های حضور پرشور مردم را از آسمان آبی و صاف و پاک اصفهان به روی آنتن شبکه سه مخابره می کردند.

مسئولان زیادی هم در جایگاه ویژه نشسته بودند که می توان به محمد سلطان حسینی مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان اصفهان ، آقای کمالی دبیر فدراسیون ورزش های همگانی، دکتر جمالی نژاد شهردار اصفهان، علیرضا امینازاد معاون توسعه ورزش قهرمانی اداره کل، قائم مقام داشنگاه علوم پزشکی اصفهان و امیر نوربخش باقری رئیس هیات ورزش های همگانی استان اصفهان و تعدادی از اعضای شورای اسلامی شهر اصفهان اشاره کرد.

برنامه با تلاوت آیاتی چند از کلام الله خدا آغاز و بعد از آن سرود ملی کشورمان توسط گروه موسیقی مستقر در جایگاه ویژه طنین انداز شد. به دعوت مجری برنامه مسئولان با رعایت زمان بندی برنامه حداقل سه دقیقه با شهروندان و بینندگان عزیز صحبت می کردند که فحوای کلام همگی پرداختن به ورزش برای داشتن زندگی سالم و پیشگیری از دیابت بود.

رئیس هیات ورزش های همگانی استان اصفهان نیز ضمن تشکر از برگزار کنندگان این همایش ابراز خرسندی کرد که با همکاری نهاد ها و سازمان های مختلف همایش پیاده روی خانوادگی به مناسبت روز جهانی دیابت در اصفهان برگزار شده است.

امیر نوربخش باقری ادامه داد: خوشحالیم که در اصفهان شهر زیبای خدا شاهد برگزاری این همایش در راستای سلامت شهروندان هستیم.

در طول مراسم نیز ورزشکاران زیادی در رشته های باستانی ، طناب زنی، دوچرخه سواری، هنرهای نمایشی فردی و رزمی به انجام حرکات نمایشی پرداختند. در ضمن هیات ورزش های همگانی استان اصفهان از حمید فریضه نایب رئیس هیات در گروه مردان و تنی چند از ورزشکاران هیات تقدیر به عمل آورد.

درپایان با حضور مسئولان روی سن مراسم قرعه کشی بین شرکت کنندگان در همایش برگزار و به رسم یادبود جوایز نفیسی همچون دوچرخه، سرویس چینی، توپ والیبال، دستگاه تست قندخون و لباس ورزشی به برندگان اهداء شد.

لازم به ذکر است که به دلیل توزیع نامناسب کارت های قرعه کشی قرار شد بخشی از هدایا در قرعه کشی بعدی به شرکت کنندگان اهداء شود. حضور پرشور مردم نیز شهردار و اسپانسرهای برنامه را برآن داشت تا به جوایز اهدایی اضافه کنند.

نتیجه قرعه کشی متعاقبا اعلام خواهد شد.

 

[widgetkit id=20]

موارد جالب

حضور تیم طناب زنی استان اصفهان در افتتاحیه مسابقات اربابان سلاح

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش‌های همگانی، تیم طناب‌زنی هیات ورزش‌های همگانی استان اصفهان با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوار ابزار