اسحاق زاده: وضعیت معیشتی مربیان بحرانی شده است


رئیس هیئت ورزش های همگانی استان ادربیل گفت: اقدامات فدراسیون ورزش های همگانی درسال ۱۳۹۹ موثر بود و این نویدبخش روزهای خوب برای سال ۱۴۰۰ است.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های همگانی، ودود اسحق زاده رئیس هیات ورزش های همگانی استان اردبیل ضمن ابراز نگرانی از وضعیت معیشتی مربیان و آینده باشگاه داری اظهار داشت: از بنیادی ترین مشکلات صنف مربیان و صاحبان باشگاه ها، عدم وجود کانون صنفی و پرداخت حق بیمه است که در چنین شرایطی پرداخت بیمه بیکاری توسط شرکت های بیمه ای  راه حل موثری است.

اسحاق زاده تلاش هیئت ورزش های همگانی استان برای توسعه فعالیت بدنی را موثر خواند و گفت: می توان با اجرای رویدادهای مجازی و عملی با رعایت فاصله گذاری اجتماعی نشاط عمومی را حفظ نمود. از ستاد اجرایی کرونا انتظار می رود نگاه ویژه و تخصصی به ورزش همگانی داشته باشند و با این آگاهی در شرایط خاص اجازه فعالیت با شرایط ویژه را به باشگاه ها و مربیان اعطا کنند که این موضوع، هم باعث تحرک و پویایی جامعه از لحاظ جسمانی و هم باعث سلامت روانی و کاهش اضطراب های ناشی از قرنطینه و کرونا خواهد شد.

رئیس هیات ورزش های همگانی استان اردبیل به  روند مطلوب برنامه های  فدراسیون و هیات در سال(۱۳۹۹) تاکید کرد و گفت: از برنامه های بسیار موفق فدراسیون و استان در سال (۱۳۹۹)اجرای طرح آوای ورزش در همسایگی بود که در این طرح مربیان هیئت ورزش های همگانی استان به سراغ مردم در آپارتمان ها و مجتمع های مسکونی رفته و با انجام حرکات ورزشی در اقصی نقاط استان این طرح اجرا کردندکه باعث تحرک و پویایی شهروندان و دعوت آنان به ورزش شد. ضمن اینکه لیگ تندرستی هم یکی از طرح های فوق العاده فدراسیون بود که باعث افزایش انگیزه مردم به حرکت و فعالیت بدنی شد.

 

انتهای پیام/


  • ۱۶:۲۰

  • ۱۴۰۰/۰۲/۱۱

  • ۲۵

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار