اصفهان قطب بازی های الکترونیکی کشور است


به گزارش روابط عمومی هیات ورزش های همگانی استان اصفهان اولین نشست مسئولین گیم نت های شهر با کمیته بازی های الکترونیکی هیات ورزش های همگانی برگزار شد.

رئیس کمیته بازی های الکترونیکی هیات ورزش های همگانی با اعلام این خبر گفت: اصفهان قطب بازی های الکترونیک کشور است و از نظر دارو، بازیکن و مسئول فنی سرآمد ایران می باشد.

محمد مهدی کاظمی ادامه داد:۵ ماه است که به این کمیته آمده ام واز نزدیک مشکلات را دیده ام. با این حال اصفهان پتانسیل و نیروهای خوبی در بازی های الکترونیکی دارد که باید ساماندهی شوند.

وی خاطر نشان کرد: اولین برنامه کمیته بازی های الکترونیکی هماهنگی و انسجام بیشتر بین گیم نت های سطح شهر است تا با انتخاب یک هیات از آنها جلسات و نشست های مداوم برگزار کنیم و مشکلات موجود را با همفکری برطرف سازیم.

کاظمی افزود: هدف بعدی ما فرهنگسازی است تا نشان دهیم بازی های الکترونیکی یک ورزش است که به قهرمانی و پهلوانی ختم می شود. باید محیط های گیم نت ها را از فضای کافی شاپ و قهوه خانه ای متمایز کنیم تا خانواده ها مطمئن باشند فرزندانشان در یک محیط پاک و امن مشغول فعالیت ورزش هستند.

وی به تشکیل تیم های اجرایی برای برگزاری مسابقات و اعزام تیم به مسابقات اشاره کرد و گفت: قصد داریم یک تیم فنی تشکیل بدهیم که پتانسیل های موجود را شناسایی و با برنامه ریزی فنی استعداد های بازی های الکترونیکی را شناسایی کند. به فکر توانمند سازی گیم نت ها و رفع مشکلاتی نظیر برق و سرعت اینترنت آنها نیز هستیم و در این زمینه تعاملات خوبی برقرار کرده ایم.

رئیس کمیته بازی های الکترونیکی هیات ورزش های همگانی اظهار کرد: خردادماه مسابقات جام ولیعصر انتخابی تیم اصفهان را در رده سنی آزاد و ۴ بازی برگزار می کنیم و نفرات برتر این دوره از رقابت ها را به عنوان تیم اصفهان به مسابقات قهرمان کشوری اعزام خواهیم کرد. جدای از این برنامه داریم تا در گیم نت های خوب به صورت ددوهفته یکبار مسابقه برگزار نماییم.

محمد مهدی کاظمی یادآورشد: سال گذشته کیوان جوادی از اصفهان به صورت بازیکن آزاد ب مسابقات جهانی بازی های الکترونیکی اعزام شده و موفق به کسب عنوان قهرمانی این دوره از رقابت ها شده اند . این یک ضعف برای اصفهان محسوب می شود . من قصد دارم این رویه را تغییر دهم و باتشکیل تیم اصفهان از این پس بازیکنان مستعد و قهرمان با نام خود اصفهان در رقابت ها شرکت می نمایند.

گالری تصاویر

موارد جالب

حضور تیم طناب زنی استان اصفهان در افتتاحیه مسابقات اربابان سلاح

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش‌های همگانی، تیم طناب‌زنی هیات ورزش‌های همگانی استان اصفهان با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوار ابزار