اصفهان قهرمان بازی های الکترونیک کشور شد


تیم اصفهان در اولین دوره رسمی مسابقات بازی های الکترونیک انتخابی تیم ملی توانست با اخلاف روی سکوی قهرمانی بایستد.

رئیس کمیته بازی های الکترونیک هیات ورزش های همگانی استان اصفهان با بیان این خبر در مراسم اختتامیه اولین دوره رسمی مسابقات بازی های الکترونیک گفت: در اولین دوره رسمی مسابقات بازی های الکترونیک کشور که به میزبانی ما در مجموعه ملی اصفهان (سیتی سنتر ) برگزار شد تیم اصفهان با ۱۳ امتیاز روی سکوی قهرمانی ایستاد.

محمد مهدی کاظمی افزود : تیم های فارس و تهران هر کدام با ۵ امتیاز در جایگاه دوم و سوم ایستادند.این مسابقات که در ۴ رشته فیفا، پِس،کانتر و دوتادو برگزار شد که در رشته فیفا۲۰۱۵ نوید برهانی و محمد ابراهیمی از اصفهان و خشایار ثابت از بوشهر اول تا سوم شدند.

وی ادامه داد: در رشته پِس ۲۰۱۳ امیرحسین احمدی از تهران، سعید مجتهد زاده از البرز و آقای صفری از قم اول تا سوم شدند. در دوتادو فارس اول، قزوین دوم و بوشهر سوم شد و در رشته کانتر اصفهان ، سمنان و آذربایجان شریقی اول تا سوم شدند که در مجموع تیمی اصفهان با ۱۳ امتیاز بر روی سکوی قهرمانی ایستاد.

کاظمی با تشکر از هیات ورزش های همگانی استان اصفهان خاطر نشان کرد: تا پیش از این مسابقات با این شکل و شمایلی که ما برگزار کردیم نبود و هیات تقبل اسکان و تغذیه بازیکنان را برعهده گرفت که این برای اولین بار در کشور بود. از سوی دیگر اولین بار است که به نفرات برتر حکم قهرمانی از سوی وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون ورزش های همگانی اعطا شد.

رئیس کمیته بازی های الکترونیک هیات ورزش های همگانی یادآور شد: مسابقات با استقبال بسیار خوبی روبرو بود و بیش از ۲۵۰ بازیکن در رقابت ها حضور داشتند. نفرات برتر نیز به عنوان بازیکنان تیم ملی انتخاب و تا سال آینده که مسابقات بعدی برگزار شود در تیم عضویت خواهند داشت.

موارد جالب

حضور تیم طناب زنی استان اصفهان در افتتاحیه مسابقات اربابان سلاح

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش‌های همگانی، تیم طناب‌زنی هیات ورزش‌های همگانی استان اصفهان با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوار ابزار