افتتاحیه طرح ملی دوشنبه های پیاده روی یادواره ۳۱۳ شهید مربی


شجاع پوریان رییس هیات ورزشهای همگانی استان تهران به مناسبت فرا رسیدن سالروز فتح خرمشهر صبح دوشنبه طرح ملی دوشنبه های پیاده روی یادواره 313 شهید مربی را در پارک لاله افتتاح کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های همگانی، شجاع پوریان رییس هیات ورزش های همگانی استان تهران ضمن تبریک سالروز فتخ خرمشهر، اظهار داشت: طرح ملی دوشنبه های پیاده روی ویژه همه اقشار  جامعه و در ۳۲ استان کشور از امروز به طور سراسری آغاز می شود.
وی افزود:هیات تهران امروز مصادف با فرا رسیدن سوم خرداد ماه افتتاحیه این طرح را با حضور مسئولین ورزش همگانی کشور آغاز کرد.در این طرح که توسط کارشناسان ورزش همگانی طراحی شده است هر دوشنبه با یک شعار ویژه و مخصوص یک قشر خاص جامعه به این صورت که هر فرد با گوشی موبایل خود به مدت ۳۰ دقیقه پیاده روی میکند و از خود سلفی فیلم و اسکرین شات میگیرد و با گفتن شعار آن هفته فیلم را برای فدراسیون ارسال می نماید. که در انتها به بهترین ویدیو ها جایزه اهدا می شود.
شجاع پوریان هدف از برگزاری این طرح  را ایجاد انگیزه و نشاط جمعی در این روزهای کرونایی و تعطیلی باشگاها  بیان و کرد و تاکید کرد: پیاده روی بدون هزینه و قابل دسترس برای همه آحاد  به راحتی می تواند در سطح کشور برگزار شود.
وی در انتها خاطر نشان کرد :این روزها پیاده روی ارزان ترین و مفیدترین راه کسب درامد می باشد.

گفتنی است  در مراسم  افتتاحیه ولی الله شجاع پوریان رییس هیات ورزشهای همگانی استان، بیرک آبادی نماینده اداره کل ورزش و جوانان استان و جمعی از ورزشکاران و مربیان صبحگاهی استان تهران حضور داشتند،
در انتهای مراسم افتتاحیه ورزش صبحگاهی همراه با پیاده روی نمادین انجام شد.

 

انتهای پیام/


  • ۱۱:۵۱

  • ۱۴۰۰/۰۳/۰۳

  • ۱۶

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار