افتتاح اولین مجموعه لیزرتگ اصفهان با رونمایی از پرچم مطهر سالار شهیدان

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش های همگانی استان اصفهان مجموعه فرهنگی ورزشی اسطوره زیر نظر کمیته بازی های رایانه ای هیات ورزش های همگانی استان اصهفان افتتاح شد. این مراسم با رونمایی از پرچم مرقد مطهر سرور و سالار شهیدان و با حضور نایب رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان برگزار شد.

رئیس کمیته بازیهای الکترونیکی هیات ورزش های همگانی استان اصفهان با اعلام این خبر گفت : خوشحالیم که در سال اقتصادو فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی چند جوان ارزشی با بهره گیری از امکانات و تولیدات داخلی مجموعه فرهنگی ورزشی اسطوره را در منطقه ۴ راه اندازی کنند. این اولین مجموعه در اصفهان و دومین در کشور است که مجهز به بازی لیزرتگ (مدل جدیدی از ورزش پینت بال) می باشد.

محمد مهدی کاظمی ادامه داد: افتتاح این مجموعه می تواند بستر منابسی برای نوجوانان و جوانان این منطقه جهت پرکردن صحیح اوقات فراغت شان فراهم سازد. برنامه و هدف اصلی کمیته بازی های الکترونیکی این است که با ایجاد فضاهای مناسب برای بازی های رایانه ای مانع رفتن جوانان به سمت قهواه خانه ها و چایخانه های سنتی بشود.

وی تاکید کرد:باید کاری کنیم که در هر منطقه و محله ای فضاهای مناسب برای تفریح و شادی نوجوانان و جوانان فراهم شود تا خودشان به سمتی بروند که دیگر تمایلی برای رفتن به سمت قهوه خانه ها، چایخانه ها و استعمال قلیان نداشته باشند. امیدواریم این اتفاق رخ دهد که در کنار هر قهوه خانه و چایخانه مجموعه های ورزشی و بازی های الکترونیکی ایجاد شود تا فرزندان مان حق انتخاب داشته و به پرداختن به ورزش ترغیب شوند.

 

 

موارد جالب

حضور تیم طناب زنی استان اصفهان در افتتاحیه مسابقات اربابان سلاح

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش‌های همگانی، تیم طناب‌زنی هیات ورزش‌های همگانی استان اصفهان با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوار ابزار