افتتاح ایستگاه شماره ۳۰ ورزش صبحگاهی آقایان


به گزارش روابط عمومی هیات ورزش های همگانی استان اصفهان امروز صبح در حاشیه برگزاری چهارمین دوره مدیریت و رهبری در ورزش همگانی ایستگاه شماره ۳۰ ورزش صبحگاهی آقایان افتتاح شد.

رئیس کمیته ورزش صبحگاهی هیات ورزش های همگانی استان اصفهان با اعلام این خبر گفت: طبق برنامه کمیته ورزش صبحگاهی باید در نیمه اول سال ۹۳ تعداد ایستگاه های این رشته را به ۱۱۰ عدد برسانیم که امروز شاهد افتتاح ایستگاه شماره ۳۰ در گروه آقایان بودیم. این افتتاحیه با حضور رئیس هیات ورزش های همگانی استان اصفهان،تیمسار شیران پدر ورزش های همگانی اصفهان ، مربیان بین المللی فدراسیون جهانی ورزش همگانی(تفیسا) که برای تدریس در چهارمین دوره مدیریت و رهبری در ورزش صبحگاهی به اصفهان سفر کرده اند و دانشجویان این دوره ، ایستگاه شماره ۳۰ ورزش صبحگاهی آقایان افتتاح شد.

عبدالعلی کشاورز ادامه داد: در مراسم امروز امیر نوربخش باقری رئیس هیات، دکتر پیتر کاپوستین و ویم فلورجین از مربیان بین المللی تفیسا، تیمسار شیران پدر ورزش همگانی اصفهان و ۱۲۰نفر از ورزشکاران و دانشجویان دوره مدیریت و رهبری در ورزش همگانی حضور داشتند. در این مراسم ورزشکاران ایستگاه ورزش باستانی نیز به این ورزش پرداختند.

وی خاطر نشان کرد: در حال حاضر ۵۲ ایستگاه برای خانم ها ، ۳۰ ایستگاه برای آقایان در ورزش صبحگاهی، ۷ ایستگاه ورزش عصرگاهی برای خانم ها و یک ایستگاه برای آقایان و نیز یک ایستگاه ورزش باستانی داریم که تلاش می کنیم در پایان شهریور ماه سال جاری مجموع ایستگاه های خودرا به ۱۱۰ عدد برسانیم.

موارد جالب

حضور تیم طناب زنی استان اصفهان در افتتاحیه مسابقات اربابان سلاح

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش‌های همگانی، تیم طناب‌زنی هیات ورزش‌های همگانی استان اصفهان با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوار ابزار