افتتاح نخستین مجموعه اختصاصی بازی‌ها و ورزش‌های الکترونیک کشور در اصفهان

افتتاح نخستین مجموعه اختصاصی بازی‌ها و ورزش‌های الکترونیک کشور در اصفهان

اعضای کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر اصفهان از اولین مجموعه اختصاصی فرهنگی، تفریحی و ورزشی کشور در رشته بازی‌ها و ورزش الکترونیک دیدن کردند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش‌های همگانی، محمد مهدی کاظمی، رئیس کمیته بازی‌ها و ورزش‌های الکترونیک اصفهان در جریان این بازدید اظهار داشت: هدف از راه اندازی مجموعه فرهنگی، تفریحی و ورزشی اسطوره، عمل به منویات رهبری در راستای ایجاد فضاهایی جهت گذراندن اوقات فراغت جوانان و نوجوانان در مکان‌هایی پاک، فرهنگی و ایجاد نشاطِ اجتماعی در آنان بوده است.

وی با بیان اینکه مجموعه اسطوره طی سانس‌هایی در طول هفته به طور اختصاصی در اختیار بانوان قرار می گیرد، خاطرنشان کرد: کمیته بازی‌های الکترونیک هیئت ورزش‌های همگانی اصفهان در راستای جذب و شناسایی جوانان و نوجوانان در دوسطح همگانی و قهرمانی و همچنین آموزش در رشته‌های بازی‌های رایانه‌ای، بازی‌های رباتیک و بازی‌های رادیو کنترل، فعالیت می‌‎کند.

رئیس کمیته بازی‌ها و ورزش‌های الکترونیک اصفهان، عنوان کرد: راه‌اندازی چنین مجموعه‌هایی در سطح شهر به ویژه در مناطق محروم و مرکزی، می‌تواند راه کار مناسبی جهت دور شدن نسل جوان از فضاهای ناسالم جامعه شود.

در این دیدار اعضای کمیسون فرهنگی شورای شهر ضمن قدردانی از کمیته بازی‌ها و ورزش های الکترونیک هیئت ورزش‌های همگانی اصفهان، بر لزوم راه اندازی مجموعه‌های فرهنگی، تفریحی و ورزشی در سطح شهر تاکید کردند.

طبق توافق صورت گرفته در این دیدار، مقرر شد تا در جلسه‌‎ای که هفته جاری در حضور اعضای کمسیون فرهنگی شورا، معاونت فرهنگی-اجتماعی و مدیرعامل‌های سازمان‌های فرهنگی، تفریحی و فرهنگی ورزشی شهرداری برگزار می‌شود، ضمن ارائه طرح‌های مرتبط، تعامل و مشارکت لازم بین هیئت ورزش‌های همگانی اصفهان و شورای اسلامی شهر انجام گیرد تا در شش ماهه دوم سال جاری حداقل یک مجموعه فرهنگی تفریحی و ورزشی در مناطق پانزده گانه شهرداری اصفهان راه اندازی شود.

دراین بازدید احمدشریعتی نائب رئیس شورای اسلامی شهر ، اصغر آذربایجانی ریاست کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی و عدنان زادهوش، رسول جزینی، فلاح و ندا واشیانی از اعضای کمسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر اصفهان حضور داشتند.

انتهای پیام/

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار