افزایش روز افزون جامعه مخاطبان فدراسیون ورزش های همگانی


محمدیان دهکردی رئیس هیئت چهارمحال و بختیاری: جامعه مخاطبان فدراسیون ورزش های همگانی و هیئت های استانی روز به روز در حال افزایش است.

به گزارش روابط عمومی هیئت ورزش های همگانی استان چهارمحال و بختیاری، رئیس و نائب رئیس بانوان هیئت این استان در نشست مجازی روسای هیئت ها و نواب رئیس استان ها با هیئت رئیسه و روسای انجمن های کشوری حضور پیدا کردند.
مرتضی محمدیان دهکردی در این نشست گفت: عملکرد فدراسیون ورزش های همگانی از زمان تصدی هیئت رئیسه جدید تفاوت چشمگیری با ادوار گذشته داشته و بیان داشت؛ با توجه به شرایط پیش آمده از باب شیوع ویروس کرونا در کشور که همه بخش ها درگیر این موضوع شده اند، فدراسیون ورزش های همگانی کشور با برنامه ریزی های هدفمند توانسته است نظر و نگاه مخاطبین به ورزش در کشور را به سمت خود معطوف نماید.
رئیس هیئت ورزش های همگانی استان، عقد تفاهم نامه های مشترک کاری فدراسیون با سازمان ها، ارگانها، نهادها و دوایر دولتی و غیر دولتی را یکی از مولفه های بسیار اثر گذار در مشارکت و تعامل بین بخشی از جهت توسعه ورزش های همگانی عنوان کرد و در ادامه خاطر نشان ساخت، شیوع ویروس کرونا سبب گردید تا توجه به فضای مجازی و قابلیت های این حوزه نمایان گردد و نیاز است تا فدراسیون و هیئت ها نسبت به این مهم اهتمام ویژه یی داشته باشند.
محمدیان دهکردی در پایان گفت: با توجه به پتانسیل های بالقوه یی که در استان ها وجود دارد پیشنهاد میگردد از طرف فدراسیون هر استانی بعنوان پایلوت جهت توسعه کمیته ها و انجمن های زیر مجموعه فدراسیون انتخاب گردد تا فدراسیون در رسیدن به اهداف عالیه خود بیش از پیش موفق باشد.

 

انتهای پیام/


  • ۱۱:۴۰

  • ۱۳۹۹/۰۹/۰۹

  • ۷۴

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار