افشین ملایی: افزایش جمعیت مخاطبان ورزشهای همگانی، اولویت نخست انجمن ها و کمیته های ملی


افشین رئیس فدراسیون ورزش های همگانی ملایی در نشست برخط با انجمن ها و کمیته های فدراسیون اظهار داشت: انجمن‌ها باید «آگاهی بخشی به گروه‌های میلیونی مخاطب»، «کمک به توسعه زیرساخت‌ها و امکان مشارکت مردم در فضاهای ورزشی» و «برگزاری رویدادهای مخاطب محور» را در اولویت کار خود قرار دهند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش‌های همگانی؛ افشین ملایی، رییس فدراسیون عصر امروز به صورت بر خط با روسای انجمن‌های تحت پوشش فدراسیون گفتگو کرد.

ملایی در این جلسه به برنامه‌های آتی و اهداف راهبردی فدراسیون اشاره کرد و یادآور شد، انجمن‌ها باید «آگاهی بخشی به گروه‌های میلیونی مخاطب»، «کمک به توسعه زیرساخت‌ها و امکان مشارکت مردم در فضاهای ورزشی» و «برگزاری رویدادهای مخاطب محور» را در اولویت کار خود قرار دهند.

رییس  فدراسیون ورزش‌های همگانی همچنین اظهار داشت: تا زمانی که شرایط گروه‌های مخاطب مورد مطالعه و بررسی قرار نگیرد و موانع مشارکت تا حد امکان برطرف نشود٬ مشارکت حداکثری مخاطبین اتفاق نخواهد افتاد و پایش موثر شما٬ چگونگی موفقیت ما را تضمین خواهد کرد.

رضا شجیع، سرپرست نایب رییسی فدراسیون نیز با حضور در این جلسه به انتظارات فدراسیون از انجمن‌ها، کمیته‌ها و گروه‌های زیر نظر اشاره کرد و در ادامه گفت: براساس برنامه‌ریزی که به انجمن‌ها ابلاغ شده، از هفته  آینده جلساتی را به صورت منظم با رییس فدراسیون خواهیم داشت تا به یک برنامه یکپارچه و مصوب دست پیدا کنیم. انشاالله آن برنامه، ملاک ارزیابی انجمن‌ها، کمیته‌ها و گروه‌ها خواهد شد. انجمن‌ها باید براساس اننتظارات فدراسیون، چهارچوبی را برای خود تهیه کنند.

روسای سازمان‌های زیر نظر فدراسیون، از جمله مرادی سرپرست سازمان روش تمرینی، آرازشی سرپرست سازمان  ورزش‌های تفریحی، فرخ کیا رییس  انجمن آمادگی جسمانی، انسان رییس کمیته فنی و ناهیده جباری رییس آکادمی فدراسیون نیز با حضور در این  جلسه، برنامه‌ها، اهداف و انتظارات خود از انجمن‌های زیر نظر را مطرح کردند.

 

انتهای پیام/


  • ۱۷:۰۸

  • ۱۳۹۹/۰۶/۲۵

  • ۳۴

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار