افشین ملایی: انجمن ها و کمیته ها در زمینه جذب مخاطب فعالانه تر عمل کنند


جلسه بر خط برنامه های عملیاتی و تعیین اهداف راهبردی انجمن ها و کمیته های ذیل سازمان ورزش های تفریحی رقابتی به ریاست افشین ملایی رییس فدراسیون ورزش های همگانی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های همگانی؛ در این جلسه که با حضور نوید آرازشی سرپرست سازمان ورزش های تفریحی رقابتی، ناهید جباری سرپرست آکادمی ملی ورزش همگانی و لیلا جویباری سرپرست سازمان توسعه فعالیت بدنی برگزار شد، اهداف تعیین شده برای کمیته ها و انجمن ها ترسیم شد تا با انجام فعالیت در قالب چهار مولفه جامعه فعال، مردم فعال، سیستم فعال و محیط فعال؛ انجمن ها و کمیته های این سازمان را به اهداف تعیین شده خود نزدیک کنند.

افشین ملایی در این نشست ضمن تاکید بر تمرکز انجمن ها و کمیته ها در توجه به نیاز مخاطبان و تلاش در جهت جذب فعالانه تر مخاطب گفت: از انجمن ها و کمیته ها انتظار دارم سیاست ها و برنامه های خود را با رویکردهای جدید فدراسیون هماهنگ کنند و در این مسیر توجه به نیاز مخاطبان و طراحی برنامه و اقدام متناسب با این نیاز را در دستور کار قرار دهند.

در این جلسه؛ به جامه سرپرست کمیته دومینو، رجب پور سرپرست انجمن چوگو، رحیمی سرپرست کمیته قلم تندرستی، همتی سرپرست کمیته گوی پردار، محمدی سرپرست کمیته لیوان چینی، دهقانی سرپرست کمیته فوتبال حبابی و زمردی دبیر انجمن پینت بال نیز به صورت آنلاین حضور داشتند.

 

انتهای پیام/


  • ۱۲:۴۶

  • ۱۳۹۹/۰۸/۲۳

  • ۲۱

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار