افشین ملایی: تحقق ورزش شهروندی و توسعه فعالیت بدنی اولویت نخست شبکه ورزش شهرداری های کشور


رئیس فدراسیون ورزش های همگانی گفت: هدف از تشکیل شبکه ورزش شهرداری های ورزش کشور تحقق ورزش شهروندی و توسعه فعالیت بدنی شهروندان است.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی، افشین ملایی رئیس فدراسیون ورزشهای همگانی، در نشست هیئت رئیسه شبکه ورزش شهرداری های کشور با اشاره به ضرورت هم افزایی نهادهای متولی ورزش همگانی اظهار داشت: نزدیک به یک و نیم سال مسئله کم تحرکی ملی پرداخته ایم و با توجه به گستره ی وسیع این موضوع و ضرورت مشارکت نهادهای متولی ورزش همگانی، گام های موثری در راستای شناسایی همکاران و رسیدن به توافق جهت اجرای سیاست های مشترک و به اشتراک گذاری ظرفیت های نهاد ها جهت مواجهه موثر با کم تحرکی ملی برداشته ایم. 
رئیس فدراسیون ورزش های همگانی، با اشاره به هشدار کم تحرکی توسط فدراسیون اعلام شده است، خاطر نشان کرد: آگاهی بخشی به مخاطب و ایجاد حساسیت به منظور تغییر اولویت های ورزش کشور از قهرمانی به همگانی در صدر اقدامات فدراسیون بود، اقدامات موثری را به منظور همسان سازی و ایجاد ادبیات مشترک در بین ارگانها و نهادها برداشته شده است، تا کنون شبکه شکوه، شبکه شمس، شبکه ورزش شهرداری های ورزش کشور تشکیل شده است. 
وی افزود: ترسیم یک دور نمای مشترک بین وزارت کشور، سازمان ورزش شهرداری تهران و فدراسیون ورزش های همگانی به منظور کاهش کم تحرکی ملی هدف از برگزاری نشست هیئت رئیسه شبکه ورزش شهرداری های کشور است. 
ملایی در خاتمه بیان داشت: ایجاد دبیرخانه به منظور اقدام مشترک و موثر و به اشتراک گذاری ظرفیت ها از موثرترین ثمرات هیئت رئیسه شبکه ورزش شهرداری های کشور است. 

انتهای پیام/


  • ۱۱:۲۸

  • ۱۳۹۹/۱۱/۱۴

  • ۲۵

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار