افشین ملایی: جامعه ورزش همگانی کشور در ۲۸ خرداد حماسه‌ای دیگر خواهد آفرید


رئیس فدراسیون ورزشهای همگانی با دعوت از مردم برای شرکت در انتخابات ریاست جمهوری گفت: جامعه ورزش همگانی کشور در ۲۸ خرداد، حماسه ای دیگر خواهد آفرید.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی، در پیام دکتر افشین ملایی آمده است:

« انتخابات دستاورد بزرگ ملت ایران است که از نخستین جرقه های آن بیش از یک قرن می گذرد.

حرکت مردم ایران برای رسیدن به حق انتخاب، حرکتی است تاریخی و هر برگ رای، ریشه در ۱۰۰ سال آزادی خواهی دارد. شکل گیری قوه مجریه و مدیریت آن توسط رئیس جمهور بدون تردید ارمغان بی مانند انقلاب اسلامی است.

با نگاهی به تقسیم قوا در ایران زمین، در خواهیم یافت که این موضوع بدون تردید یکی از توسعه یافته ترین مصادیق دموکراسی در خاورمیانه و حتی جهان است و امروز که دوباره این ملت شریف در آستانه انتخابات قرار دارد، قدر لحظه به لحظه و هر برگ رای را بیش از پیش دانسته و به پاسداشت خون هایی که برای بدست آوردنِ حق انتخاب ریخته شده و با اقتدا به امامین انقلاب، بار دیگر پای صندوق رای می رود و از این فرصت بی نظیر نهایت بهره را به منظور تحکیم هر چه بیشترِ این انقلاب مردمی خواهد برد.

نیک می‌دانیم اقتدار ایران اسلامی در امتداد اقتدار داخلی است و به خوبی آگاهیم که ایران در معرض تندبادهای مختلف منطقه ای همچون خطر بازگشت داعشی دیگر در سوریه یا یکی دیگر از کشورهای منطقه است.

امروز مردم ایران اسلامی، بیش از هر زمان دیگری نسبت به وضعیت تاریخی خود آگاهی دارد. مردم به خوبی می دانند که چه رسالتی بر عهده آنان است، این ملت بزرگ به خوبی می داند عدم توجه به مقوله مهم و استراتژیک ورزش همگانی چه بحرانی را ایجاد نموده و در صورت استمرارِ این شرایط، کم تحرکی ملی چه تبعات جبران ناپذیری را موجب خواهد شد. آنها می دانند که باید برای پیگیری مطالبات ورزش همگانی در بین دولتمردان، باید زبانی گویا داشته باشند و امروز فدراسیون ورزش های همگانی بیش از هر زمان دیگری از تمامی کاندیداهای موجود در عرصه انتخابات مسئله ورزش همگانی و تندرستی مردم را طلب می کند.

این فدراسیون نسبت به وضعیت کم تحرکی مردم کاملا آگاه است و در تلاش است دستیابی به تندرستی در میان افشار مختلف را از طریق توسعه ورزش همگانی ممکن کند. 

بی تردید جامعه ورزش همگانی کشور در ۲۸ خرداد، حماسه ای دیگر خواهد آفرید.

جمعهِ پیش رو، عرصه افتخارآفرینی مدیران، مربیان و ورزشکاران همگانی کشور خواهد بود.

همه می آئیم، به یاد شهیدان، همه می آئیم برای آینده ایران…


  • ۰۹:۰۱

  • ۱۴۰۰/۰۳/۲۶

  • ۱۲

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار