افشین ملایی: رفع موانع کم تحرکی اصلی ترین ماموریت سازمانی فدراسیون ورزش های همگانی است


افشین ملایی رئیس فدراسیون ورزش های همگانی در آئین عقد تفاهم نامه با صندوق حمایت از قهرمانان اظهار داشت: همکاری صندوق با فدراسیون در راستای توسعه ورزش همگانی یکی از دستاوردهای فدراسیون در دوره ی جدید است.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های همگانی؛ افشین ملایی رئیس فدراسیون ورزش های همگانی با تاکید بر اینکه امضای تفاهم نامه و توسعه همکاری بین بخشی، صرفا امضای تفاهم نامه صوری نیست، یادآور شد: کشوری که داعیه دار استکبارستیزی و طرح تحولات نوین مبتنی بر فرهنگ چندهزارساله خود است باید حامل ایده های جدید باشد و مشخصا با روش های سنتی نمی توان به جنگ مشکلات چند ده ساله رفت. 

ملایی به چالش کم تحرکی ایرانیان اشاره کرد و افزود: فدراسیون ورزش های همگانی با درک کامل از مسئولیت خود به دنبال فعال کردن همه ظرفیت هاست و ظرفیت حوزه گردشگری ورزشی همواره به عنوان یک حوزه مهم مورد توجه فدراسیون ورزش های همگانی قرار داشته است.

وی به ضرورت عملیاتی شدن ایده استفاده از ظرفیت های ورزش در جهت توسعه گردشگری اشاره کرد و افزود: با امضای تفاهم‌نامه همکاری فی ما بین صندوق حمایت از قهرمانان و فدراسیون ورزش های همگانی، راه برای حمایت از این مسیر جذاب با محوریت انجمن گردشگری ورزشی فدراسیون فراهم شده و از این طریق زمینه برای مشارکت بیشتز مردم در میادین ورزشی که پیامش تندرستی، نشاط و شادابی است فراهم خواهد شد.

 

انتهای پیام/


  • ۲۲:۴۳

  • ۱۳۹۹/۱۰/۰۶

  • ۱۸

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار