افشین ملایی: لیگ تندرستی ایران برگ زرینی در ورزش کشور است


رئیس فدراسیون ورزشهای همگانی با ابراز رضایت امیدواری از آینده تاثیرگذاری یکی از طرح‌های این فدراسیون گفت: لیگ تندرستی ایران برگ زرینی در ورزش کشور است.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش‌های همگانی، افشین ملایی رییس فدراسیون ورزشهای همگانی در گردهمایی فدراسیون و رؤسای هیات‌های همگانی سراسر کشور که در مشهد برگزار شد گفت: برنامه ریزی و برگزاری لیگ تندرستی از اقدامات اصلی فدراسیون در ماههای اخیر بوده و اجرای این ابتکار و ایده جدید که امکان مشارکت بسیاری از هموطنان در اقصی نقاط کشور در آن وجود دارد بدون شک برگ زرینی در ورزش کشور می‌باشد.

رییس فدراسیون ورزشهای همگانی همچنین تصریح نمود: اجرای این ایده در سال اول کاملاً موفقیت آمیز ارزیابی می‌شود و با شناختی که در نخستین دوره لیگ در عموم مردم ایجاد خواهد شد، بدون شک ادوار بعدی این رویداد نوین، در ابعادی بسیار گسترده برگزار خواهد شد.

افشین ملایی در ادامه با تبریک دهه مبارک فجر از هیئت‌های استانی به عنوان بازوان اصلی فدراسیون نام برد و ابراز امیدواری کرد که با همکاری و تعامل بین فدراسیون و هیئت‌ها شاهد پیشرفت و توسعه بیشتر ورزش همگانی نسبت به قبل باشیم.

وی تاکید کرد: توسعه و پیشرفت ورزش همگانی نیاز به یک کار حرفه‌ای و تیمی دارد. ما در فدراسیون از یک تیم قدرتمند، علمی و توانمند بهره مند هستیم که می‌خواهیم در جهت منافع ملی قدم برداریم.

تندرستی ایران برای نخستین بار و با مشارکت ۳۲ هیات استانی، ۵۰۰ هیات شهرستانی و بیش از ۱۵۰۰ کمیته استانی از اوایل بهمن تا اواخر اسفند سالجاری برگزار می‌شود.


  • ۲۰:۴۰

  • ۱۳۹۹/۱۱/۱۸

  • ۱۱

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار