المپیک در شهرستان فریدن

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش های همگانی استان اصفهان هیات ورزش هایهمگانی شهرستان فریدون شهر در هفته المپیک با برگزاری مسابقات مختلف این هفته را گرامی داشت.

رئیس هیات ورزش های همگانی شهرستان فریدن گفت:امسال نیز با همکاری کمیته ملی المپیک و فدراسیون ورزش همگانی همچون چند سال گذشته این مراسم تحت عنوان “هفته المپیک” در بخش های مختلف فرهنگی و ورزشی بطور همزمان در شهرهای سراسر کشور برگزار شد.

مجتبی میرزایی افزود:هیات ورزشهای همگانی شهرستان فریدن نیز طبق روال سالهای گذشته با برگزاری همایش ها و مسابقات ورزشی مختلف اعم از همایش پیاده روی صبحگاهی(اصناف)،مسابقه دو همگانی و برگزاری جلسات هماهنگی با مسوولین اداره ورزش و جوانان شهرستان به استقبال این هفته رفت.

رئیس هیات ورزش های همگانی شهرستان فریدن از مسابقات تنیس روی میز جام رمضان خبر داد و گفت: این مسابقات بیست وششم الی بیست و هشتم تیرماه به همت کمیته ورزش مساجد هیات ورزشهای همگانی شهرستان فریدن،اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره ورزش و جوانان شهرستان با هدف کشف استعداد ورزشکاران مساجد و کانون های فرهنگی هنری در رده ی سنی نوجوانان با حضور ۱۹ شرکت کننده از مساجد و پایگاه های شهر و بصورت تک حذفی برگزار گردید.

مجتبی میرزایی ادامه داد: در پایان مسابقات آقای حمیدرضا احمدی به مقام قهرمانی رسید و محمد شهیدی فر نایب قهرمان شد. در روز اختتامیه نیز به نفرات اول تا سوم جوایزی اهدا گردید.همچنین از تلاش ها و زحمات کانون فرهنگی هنری ولایت مسجد امام حسین تقدیر و تشکر به عمل آمد.

موارد جالب

حضور تیم طناب زنی استان اصفهان در افتتاحیه مسابقات اربابان سلاح

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش‌های همگانی، تیم طناب‌زنی هیات ورزش‌های همگانی استان اصفهان با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوار ابزار