امید آزادیان: اجرای چالش انگیزیشی در شب یلدا


امیدآزادیان رئیس کمیته کراس ترینینگ: فعالیت های گسترده ای برای افزایش جمعیت مخاطبان کراس ترینینگ انجام شده است

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های همگانی، آزادیان با اشاره به فعالیت های ترویجی این رشته خاطر نشان کرد: تا کنون موفق به معرفی رشته کراس ترینینگ در شبکه امید شدیم، همچنین یک برنامه ۵ قسمتی در برنامه ورزش و مردم ضبط شده است و این برنامه به منظور اجرای تمرینات کراس ترینینگ در خانه طراحی و ضبط شده است. در دوران کرونا ۱۲ مسابقه استانی برگزار شد که بزودی مسابقه ی مجازی با حضور برترین های ۱۲ استان برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به اقدامات انجمن در حوزه مسئولیت اجتماعی بیان داشت: تا کنون هزینه ی ۵ سازه برای نصب در مناطق بام لند، باغ کتاب، شهرک غرب پرداخت شده است و در تلاش ایم با نصب این سازه ها در مناطق پنج گانه رشته ورزشی کراس ترینینگ را بوسیله این سازه ها معرفی کنیم.  

آزادیان افزد: هر اتفاقی که بخواد در سطح کشور بیافتد ابتدا باید در تهران تجربه بشود و سپس در سایر کشور اجرا بشود، بعد از اجرای آزمایشی در تهران بزودی در بوشهر توسط خیرین تامین مالی خواهد شد و در یکی از مناطق مستعد، سازه ورزشی کراس ترینینگ نصب و در اختیار عموم قرار می گیرد.

رئیس کمیته کراس ترینینگ در خاتمه اظهار داشت: امید است که با حمایت فدراسیون ورزش های همگانی، موفق به اجرای رسالت اصلی مان برای توسعه ورزش همگانی به وسیله رشته کراس ترینینگ بشویم.

 

انتهای پیام/


  • ۱۲:۳۷

  • ۱۳۹۹/۰۹/۲۴

  • ۴۸

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار