انعقاد تفاهم نامه همکاری دوجانبه بین فدراسیون ورزش‌های همگانی و سازمان بسیج مستضعفین


تفاهم‌نامه همکاری دوجانبه بین فدراسیون ورزش‌های همگانی و سازمان بسیج مستضعفین کشور امضا شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش‌های همگانی، تفاهم‌نامه فی ما بین برای همکاری دوجانبه،‌ بین افشین ملایی رییس فدراسیون و سرهنگ ابوالفضل خداقلی‌پور مسئول ورزش سازمان بسیج مستضعفین کشور جهت توسعه ورزش همگانی طی جلسه‌ای امضا شد. در این دیدار سرهنگ ارجمند، رضا شجیع سرپرست نایب رییسی فدراسیون و محسن باقریان دبیر فدراسیون نیز حضور داشتند. این تفاهم‌نامه به منظور برگزاری جشنواره‌ها، دوره‌های آموزشی و … به امضا طرفین رسید.

شایان ذکر است یکی از عوامل موثر بر ضرورت انعقاد تفاهم نامه، ساختار ورزش در تمامی پایگاه‌های مقاومت بسیج است که هم اکنون با بیش از ۵۰ هزار مسئول تربیت بدنی پایگاه و تحت پوشش داشتن جمعیتی بیش از ۲۰ میلیون نفر به صورت سازمان یافته،  انتظار می رود که انعقاد این تفاهم نامه منجر به ایجاد شور و نشاط و افزایش روحیه امید به زندگی و پشتوانه سازی ورزش قهرمانی به مدد پایگاه های مقاومت بسیج گردد.

شایان ذکر است، همزمان با حضور سرهنگ خداقلی‌پور در فدراسیون ورزش‌های همگانی، نمایندگان سازمان بسیج ورزشکاران در استان‌های سراسرکشور، با حضور در هیات‌های استانی، به صورت نمادین تفاهم‌نامه مربوط به استان خود را امضا کردند.


  • ۱۳:۱۷

  • ۱۳۹۹/۰۷/۰۲

  • ۱۳

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار