اهدای تندیس ویژه فدراسیون ورزش های همگانی به فرمانده کل ارتش    


تندیس ویژه فدراسیون ورزش های همگانی به پاس همراهی، حمایت و توجه به امر خطیر ورزش های همگانی و توسعه سلامت در کشور و خانواده بزرگ ارتش به امیر سرلشکر موسوی، فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران اهداء شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزهشای همگانی به نقل از روابط عمومی ارتش، در این دیدار امیر سرتیپ دوم جمشید فولادی، رئیس سازمان تربیت بدنی ارتش گزارشی از عملکرد این سازمان و همکاری‌های فی‌مابین با فدراسیون ورزش‌های همگانی ارائه کرد.

امیر سرلشکر موسوی در این دیدار ضمن تقدیر از اقدامات دکتر افشین ملایی، رئیس فدراسیون ورزش‌های همگانی و فعالیت‌ها و برنامه‌های فرهنگی ورزشی سازمان تربیت بدنی ارتش، توجه به توسعه ورزش همگانی را یک ضرورت خواند و افزود: انعقاد تفاهم‌نامه با فدراسیون ورزش‌های همگانی و اجرایی شدن طرح مشترک ارتش و فدراسیون می‌تواند در پیشبرد اهداف ورزشی فدراسیون و ارتش به ویژه ارتقای آمادگی روحی و جسمی آحاد کارکنان و سلامت خانواده‌ها مفید و اثرگذار باشد.

وی افزود: ارتش به خاطر ویژگی انضباط، سلسله مراتب و سلامت کارکنان دارای ظرفیت بالقوه‌ای است که اجرای این طرح در ارتش می‌تواند به عنوان الگویی برای همه اقشار جامعه ارائه شود.

در پایان، فرمانده کل ارتش حمایت همه‌جانبه خود از ورزش‌های همگانی و طرح مشترک ارتش و فدراسیون ورزش‌های همگانی را اعلام کرد.


  • ۰۷:۴۸

  • ۱۴۰۰/۰۳/۲۹

  • ۱۴

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار