اهدا ۳۶ واحد خون توسط هیئت ورزش های همگانی استان چهارمحال و بختیاری


رئیس هئیت ورزش های همگانی استان چهارمحال وبختیاری از اهدای ۳۶ واحد خون توسط هیئت رئیسه و ورزش روزانه و سن طلائی ها در قالب پویش مردمی نذر خون خبر داد .

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های همگانی به نقل از روابط عمومی هیئت ورزش های همگانی استان چهارمحال و بختیاری، مرتضی محمدیان دهکردی رئیس هیات ورزش‌های همگانی استان در این مشارکت خدا پسندانه جمعی ازاعضای هیات رئیسه که با همکاری و استقبال پرشور پیشکسوتان ورزش‌ دوست و سن طلائی ها، در تاریخ ۲۵ آذرماه ۱۳۹۹موفق به عمل اهداء خون شدند.

محمدیان درهکردی افزود: در این مشارکت  تعداد۳۶ نفر خون‌گیری سالم موفق به اهدا خون و تعداد ۵ نفرجهت انجام آزمایشات تست خون و رزرو پذیرش شدند.
 

شایان ذکر است این کار در برنامه پویش نذر خون توسط هیات ورزش های همگانی این استان حضور پیدا کردند در مرحله اول ۱۹نفرو در مرحله دوم ۱۷ نفر،و مابقی ورزشکاران علاقمندان درروز های آتی به ادامه اهدا خون خود میپردازند.
شایان ذکراست منظور از این عمل خداپسندانه، ترويج فرهنگ اهداي خون در بين همشهریان و ورزشکاران و ورزش‌دوستان، در دوران شیوع ویروس منحوس کرونا و بویژه نیازمندی بیماران خاص،، می باشد.
 
گفتنی است دراین مشارکت معنوی حضور فعال و سبز رئیس انتقال خون در کنارورزشکاران اهدا کننده نوع‌دوست و همیار باعث شادمانی و احساس رضایتمندی  گردید.


  • ۰۹:۵۲

  • ۱۳۹۹/۰۹/۳۰

  • ۳

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار