اولین جشنواره حرکت سبز برگزار می شود


حمید نعمتیان سرپرست انجمن ورزش در طبیعت اعلام نمود، اولین جشنواره حرکت سبز در راستای حفاظت از محیط زیست و همچنین توسعه ورزش همگانی و استفاده از خلاقیت فردی عموم جامعه نسبت به ساخت ابزارهای بازی یا ورزشی با وسایل دور ریختنی و بازیافتی یا ارزان و در دسترس برگزار می‌گردد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های همگانی به نقل از هنرمند نیوز،‌ حمید نعمتیان سرپرست انجمن ورزش در طبیعت خبر داد، اولین جشنواره حرکت سبز در راستای حفاظت از محیط زیست و همچنین توسعه ورزش همگانی و استفاده از خلاقیت فردی عموم جامعه نسبت به ساخت ابزارهای بازی یا ورزشی با وسایل دور ریختنی و بازیافتی یا ارزان و در دسترس برگزار می گردد. این طرح بنا به پیشنهاد نایب رئیس فدراسیون ورزشهای همگانی دکتر رضا شجیع و حمایتهای دکتر نوید آرازشی سرپرست سازمان ورزشهای تفریحی و رقابتی اجرا می گردد.
وی افزود” تجهیزاتی که با خلاقیت در ساخت از کارایی مناسبی درخصوص بازی و ورزشی دارا باشد با اسم سازنده به معرض دید عموم گذاشته خواهد شد. حمید نعمتیان در ادامه گفت ” این جشنواره از تاریخ ۹۹/۹/۹ شروع و به مدت سی روز تا ۹ دی ماه ادامه دارد که در پایان جشنواره به ۹ نفر از برترین سازندگان هم جوایز نفیس اهدا خواهد گردید.

 


  • ۱۱:۴۳

  • ۱۳۹۹/۰۹/۱۶

  • ۱۱

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار