اولین جشنواره ورزش در آب به صورت همزمان در سراسر کشور برگزار می شوداولین جشنواره ورزش در آب به صورت همزمان در سراسر کشور برگزار می شود

اولین جشنواره ورزش در آب در ایام مبارک دهه امامت و ولایت بطور همزمان در تمام استانها ی کشور برگزار می شود .

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی ، انجمن ورزش در آب فدراسیون در نظر دارد در ایام مبارک دهه امامت و ولایت( از تاریخ ۳۱/۵/۹۷ تا ۸/۶/۹۷) “اولین جشنواره ورزش در آب ” را بطور همزمان در تمام استانها ی کشور و برابر توضیحات، به شرح زیر اجرا و در پایان جشنواره به استانهای برتر جوایزی اهدا گردد.

الف- شرح اقدامات:
۱٫هیاتهای استانی با هماهنگی ارگانها و نهادهای مختلف استان که دارای مجموعه های ورزشی و استخر
می باشند، نسبت به تأمین یک یا چند استخر در هر شهرستان به عنوان محل برگزاری جشنواره
(به تفکیک ویژه آقایان و ویژه بانوان) اقدام نمایند.
۲٫تهیه و نصب بنر با عنوان “جشنواره ورزش در آب” و با شعار “با ورزش در آب تندرست و شاداب “، در محل برگزاری جشنواره.
۳٫انجام اقدامات لازم برای اجرای حداقل ۱۵ دقیقه حرکات ورزش در آب توسط مربیان ورزش در آب استان و نشان دادن تجهیزات مورد استفاده در ورزش در آب و ارائه توضیحات آموزشی در مورد رشته به شرکت کنندگان( اعم از افراد سالم یا دارای مشکلات جسمی ) و در پایان اجرای پیاده روی در قسمت کم عمق استخر و در صورت امکان قرعه کش هدایایی بین شرکت کنندگان.
توضیح: در صورت عدم وجود مربی ورزش در آب در شهرستان محل برگزاری جشنواره از سایر شهرستانهای استان ، استان های همجوار یا انجمن ورزش در آب مربی تامین گردد.
۴٫در صورت امکان، یک نمایشگاه در حاشیه جشنواره تشکیل گردد.
۵٫ تهیه تصاویر و عکسهای (قابل ارائه) دارای بنر جشنواره و نمایش اجرای حرکات ورزش در آب توسط آقایان و عکسهای بانوان با حجاب کامل با در دست داشتن تجهیزات ورزش در آب، ترجیحاً در محیط استخر.
۶٫نصب بنرهایی دارای اطلاعاتی از جمله فواید ورزش در آب در محل برگزاری ورزش در آب.
۷٫توزیع بروشورهای ورزش در آب قبل از شروع امور اجرای حرکات ورزش درآب.
۸٫حضور نماینده هیات استان در محل اجرای جشنواره جهت انجام پیش ثبت نام برای آزمون های ورودی و دوره های مربیگری ورزش در آب الزامی است. (( اولویت با پیش ثبت نام دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته تربیت بدنی و مربیان رشته های مختلف از جمله شنا و آمادگی جسمانی و پیلاتس و … می باشد))
۹٫نصب یک بنر در محل استقرار نماینده هیات استان (یا هیات شهرستان) که در آن ” شرایط متقاضیان ورود به دوره های مربیگری ورزش در آب تسلط بر شنا و آشنایی با آمادگی جسمانی می باشد” درج شده باشد.
۱۰٫انعکاس خبری برگزاری جشنواره و پیش ثبت نام از متقاضیان واجد شرایط در رسانه و صدا و سیمای استان .
۱۱٫تهیه گزارش مصور برابر فرم نمونه پیوست در قالب word بلافاصله بعد از اتمام جشنواره و ارسال آن نهایتاً تا سه روز بعد از اجرای جشنواره.
۱۲.اجرای سایر موارد برابر آیین نامه های عمومی و قوانین و مقررات موجود برای اجرای ورزش در استخرها از جمله حضور نجات غریق وهمچنین جذب مخاطب با توجه شرایط و ظرفیت استخر و رعایت تمامی نکات ایمنی لازم.

انتهای پیام /

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار