اولین دوره مسابقات قهرمانی بانوان برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش های همگانی استان اصفهان مرکز تخصصی بازی های الکترونیک (ای اف سی) با حضور رئیس کمیته ورزش و بازی های الکترونیک این هیات افتتاح شد.

رئیس کمیته ورزش و بازی های الکترونیک هیات ورزش های همگانی استان اصفهان با حضور در مراسم افتتاحیه گفت: با توجه به پتانسیل اصفهان در این رشته و نیز قهرمانی تیم اصفهان در مسابقات کشوری نیاز داشتیم تا مرکزی تخصصی برای تمرین قهرمانان داشته باشیم.

محمد مهدی کاظمی ادامه داد: آقای سعید سلمانی که از قهرمانان برجسته اصفهان در مسابقات کشوری بازی های الکترونیک و مسئول گروه کنسول کمیته هستند با همکاری نوید برهانی دیگر قهرمان کشور و قهرمان مسابقات جهانی فرانسه مجموعه ای اف سی را راه اندازی کردند. این مجموعه جای تخصصی برای تمرین قهرمانان عزیز اصفهانی می باشد و امیدواریم بتوانیم با استفاده از تجریبات موسسین ای اف سی قهرمانان بیشتری را پرورش دهیم.

وی با بیان اینکه جای خالی مرکز تخصصی برای تمرین پلیرهای حرفه ای در اصفهان احساس می شد خاطرنشان کرد: چنین مجموعه ای می تواند کمک کند تا پلیرهای حرفه ای بتوانند در کنار هم تمرین و تبادل تجربه داشته باشند.

کاظمی تاکید کرد: با افتتاح مجموعه تخصصی بازی های الکترونیک از این پس می توانیم برای برگزاری اردوهای تیم ملی و دعوت از قهرمانان استان های مختلف به فدراسیون ورزش های همگانی و انجمن ورزش و بازی های الکترونیک این فدراسیون اعلام آمادگی کنیم.

رئیس کمیته بازی های الکترونیک هیات ورزش های همگانی استان اصفهان یادآور شد: در جلسه تقدیر از نوید برهانی قهرمان مسابقات جهانی فرانسه در فدراسیون ورزش های همگانی ، امیر مجد آرا رئیس فدراسیون اولین نکته ای که به آن اشاره کرد پویایی و فعالیت بسیار خوب کمیته ورزش و بازی های الکترونیک اصفهان بود. این امیتاز مثبتی در عملکرد ما محسوب می شود .

محمد مهدی کاظمی تصریح کرد: با رایزنی های انجام شده به زودی شاهد افتتاح مجموعه جهانگردی خواهیم بود که فضایی گسترده و وسیع را به ورزش و بازی های الکترونیک اختصاص داده است.اگر روند آماده سازی این مجموعه طبق برنامه پیش برود در عید سعید فطر مسابقات کشوری بازی های الکترونیک را در آنجا برگزار خواهیم کرد.

وی اضافه کرد: قصد داریم در ماه های مرداد و یا شهریور نیز برای اولین بار در کشور مسابقات کشوری رادیو کنترل و رباتیک را نیز برگزار کنیم که اگر فدراسیون ورزش های همگانی در این زمینه با ما همکاری لازم را داشته باشد، آمادگی کامل برای برگزاری این مسابقات را داریم.

کاظمی به رقایت های قهرمانی درون استانی بانوان نیز اشاره کردو گفت: با توجه به اینکه تنها کمیته ورزش و بازی های الکترونیک در کشور هستیم که گروه بانوان مان فعال است به زودی تاریخ برگزاری اولین دوره مسابقات قهرمانی استان در این گروه را نیز اعلام خواهیم کرد.

موارد جالب

حضور تیم طناب زنی استان اصفهان در افتتاحیه مسابقات اربابان سلاح

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش‌های همگانی، تیم طناب‌زنی هیات ورزش‌های همگانی استان اصفهان با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوار ابزار