اولین دوره کارگاه آموزش عملی کلیستنیکس ویژه بانوان برگزار می شود


اولین دوره کارگاه آموزش عملی کلیستنیکس ویژه بانوان به مدت چهار روز از تاریخ ۷ إلی ۱۰ اسفند ۹۷ توسط کمیته کلیستنیکس (استریت ورک اوت) ایران برگزار شد.

اولین دوره کارگاه آموزش عملی کلیستنیکس ویژه بانوان به مدت چهار روز از تاریخ ۷ إلی ۱۰ اسفند ۹۷ توسط کمیته کلیستنیکس (استریت ورک اوت) ایران برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی ، روز اول این دوره که مصادف با میلاد با سعادت حضرت زهرا(س) و روز زن بود در محل دانشگاه الزهرا تهران با نمایش گزیده ای از فیلمهای مسابقات جهانی و توضیح قوانین مسابقات، تاریخچه این رشته و مروری بر ویژگیهای اصلی آن توسط هومان آغاز شده و سپس با تدریس مباحث تئوری ورزشی توسط  فریور و بیان موضوعاتی همچون فیزیولوژی، تغذیه، علم تمرین ادامه یافت.
بخش آموزش عملی کارگاه نیز در دومین روز و از ساعت ۸:۳۰ صبح در مرکز تخصصی بانوان مجموعه ورزشی انقلاب تهران (CNClub) با حضور بیش از 30 نفر از مربیان و ورزشکاران سراسر کشور که پیش از این در سمینارهای این رشته شرکت کرده بوده و از مدرک مربیگری آمادگی جسمانی خود را نیز اخذ کرده بودند، آغاز گردید. ایشان پس از یادگیری نحوه گرم کردن صحیح، به انجام حرکات پایه کلیستنیکس پرداخته و روشهای اجرای آنها را از سطح مبتدی تا پیشرفته آموختند. در ادامه تمامی شرکت کنندگان به صورت گروهی و فردی این حرکات را تحت نظر اساتید در سِت های مختلف تمرین کردند.
روز سوم کارگاه نیز با انجام تمرینات فشرده شرکت کنندگان شروع شده و سپس مباحث تخصصی کلیستنیکس همچون برنامه نویسی تمرینات و تکنیک های تمرین این رشته به ایشان آموزش داده شد.
چهارمین و آخرین روز این کارگاه با آزمون تئوری آغاز شده و در ادامه هومان، مدرس این دوره شخصا از تک تک داوطلبان امتحان عملی گرفتند.
لازم به ذکر است پذیرفته شدگان در این دوره، میتوانند در دوره مربیگری این رشته در سال آتی شرکت نمایند.
 
انتهای پیام /

  • ۱۳:۲۴

  • ۱۳۹۷/۱۲/۱۲

  • ۲۴۸

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار