اولین سمینار تخصصی و کشوری انجمن ورزش در طبیعت برگزار شد

اولین سمینار تخصصی و کشوری انجمن ورزش در طبیعت برگزار شد

اولین سمینار تخصصی و کشوری انجمن ورزش در طبیعت ۲۳ آذرماه در تهران برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی ، اولین سمینار تخصصی و کشوری انجمن ورزش در طبیعت ۲۳ آذرماه ۱۳۹۷ در تهران به آدرس اتوبان ستاری(پایین تر از همت) خیابان لاله شرقی خیابان مجاهد کبیرجنوبی نبش بنفشه ششم سرای محله جنت آباد راس ساعت ۸ صبح با پذیرش شرکت کنندگان آغاز شد.
در این سمینار که به میزبانی انجمن ورزش در طبیعت فدراسیون ورزش همگانی برگزار شده بود فعالان و مسیولین کمیته های حوزه ورزش در طبیعت با حضور سخنرانان برتر در حوزه ورزش در طبیعت بود از استان های مختلف شرکت کردند .

این سمینار با سخنرانی دکتر حجت کاظمینی مسئول انجمن ورزش در طبیعت با موضوع کلیات آشنایی با ورزش در طبیعت و همچنین پرسش و پاسخ مسئولین کمیته های استانی آغاز شد .

در ادامه دکتر رحمان سوری با موضوع اثرات فیزیولوژیکی ورزش های طبیعی بر بدن ادامه پیدا کرد و بعد از پذیرایی از حاضرین دکتر سیاوش خداپرست با موضوع اخلاق در ورزش ،دکتر کمانه نایب ریس فدراسیون ورزش همگانی کشور با موضوع مبانی ‌‌نیازهای ورزش کشور در ورزش های طبیعی ادامه پیدا کرد.

دکتر عباس خدایاری با موضوع بازاریابی و اسپانسر و آقای آلن پطروسیان با موضوع معرفی کمیته های انجمن ورزش در طبیعت ارائه مطلب کردند.
همچنین در پایان مراسم اختتامیه این همایش برگزار شد .

انتهای پیام /

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار