اولین نشست هیات رئیسه و برخی از کمیته های انجمن ورزش فریزبی در سال ۹۷ برگزار شداولین نشست هیات رئیسه و برخی از کمیته های انجمن ورزش فریزبی در سال ۹۷ برگزار شد

اولین نشست هیات رئیسه و برخی از کمیته های انجمن ورزش فریزبی در سال ۹۷ برگزار و اقدامات سال گذشته و برنامه آینده این انجمن مورد تشریح قرار گرفت .

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی ، در اولین نشست هیات رئیسه و برخی از کمیته های انجمن ورزش فریزبی در فروردین ۱۳۹۷ موارد زیر مورد تاکید قرار گرفت: ۱- کمیته های متناظر استانی و کمیته های انجمن طرف یک هفته در سایت انجمن ثبت نام و پرفایل خود را تشکیل دهند تا بتوانند مستقیم اخبار استان و انجمن را در سایت قرار داده و پس از تایید روابط عمومی برروی سایت قرار گیرد. ۲-روابط عمومی پرفایل آمار و اطلاعات فعالان ورزش فریزبی از جمله ورزشکاران ، مربیان و آبزروها را طراحی و اجرا نمایند تا تمامی همکاران و دوستان در سایت ثبت نام و اطلاعات خود را برای برنامه ریزی بهتر در سال ۱۳۹۷ و اعلام آمار ها به فدراسیون جهانی پرواز دیسک وارد نمایند. ۳-روابط عمومی بخش پرتال آموزش فدراسیون برروی سایت انجمن اطلاع رسانی و همچنین بخش نیاز سنجی آموزشی را طراحی و اجرا تا استان ها و کمیته ها آموزش های پیش بینی شده را در آنجا اطلاع رسانی نمایند. ۴-در هفته آینده پیگیری لازم برای اجرای رویداد بین المللی چند جانبه آلتیمیت در کیش یا تهران یا قم تا قبل از ماه مبارک رمضان با حضور تیم های اعلام آمادگی کرده برگزار شود. ۵- ورزشکاران تیم ملی با آمادگی خود را با توجه به برنامه تمرین های ارائه شده توسط مربیان حفظ نمایند. اردوی نهایی چند روز قبل از زمان مسابقات بین المللی برگزار خواهد شد. ۶- کمیته های آبزروری و آموزش برنامه ریزی و پیگیری اجرای دوره آبزروری درجه ۳ قبل یا پس از ماه مبارک رمضان برنامه ریزی نمایند البته در صورتی که علاقمندان واجد شرایط مدارک را سریع اعلام و ارسال نمائید. ۷- کمیته های فریزبی سبز و آموزش برنامه ریزی و اجرای کارگاه محیط زیست و ورزش را برای تابستان پیگیری نمایند. ۸- جلسه هیات رئیسه فدراسیون و کمیته های انجمن هر هفته برنامه ریزی و اجرا گردد. ۹-دستورات ریاست محترم فدراسیون توسط اعضای هیات رئیسه انجمن به جد تا حصول پیگیری شود.
۱۰- سازماندهی وضعیت تجهیزات تخصصی ورزش فریزبی (تولید کنندگان و واردکنندگان) و تعیین استاندارد ملی آنها توسط هیات رئیسه پیگیری شود.

۱۱- ترجمه قوانین و مقررات مسابقات و سبک های ورزش فریزبی و تدوین کتب اموزش آنها تهیه و توزیع شود. ۱۲- طی نامه ای از شبکه ورزش برای پخش مسابقات جهانی آلتیمیت تشکر گردد و تهیه یک برنامه زنده برای معرفی ورزش فریزبی درخواست شود. ۱۳- ساختار انجمن و کمیته های آن بررسی ادغام و پابک سازی شود. ۱۴- کمیته فنی انجمن بطور مرتبط با حضور همه اعضای و برابر آئین نامه ابلاغ تشکیل گردد. ۱۵- دوباره شرح وظائف کمیته های انجمن به آنها ابلاغ شود. ۱۶- از کمیته های روابط بین الملل، آبزوری ، مسابقات ، زنان، فریزبی سبز ، روابط عمومی،تیم های ملی، ارزیابی، آموزش ، اجرایی ، فناوری اطلاعات،بازاریابی ، تجهیزات برای فعالیت های و برنامه های سال ۹۶ تشکر می گردد. ۱۷- از کمیته های استانی آذربایجان غربی، بوشهر ، تهران، اصفهان و قم برای برگزاری مسابقات قهرمانی کشور و اردوی تیم ملی تشکر می گردد. ۱۸- از سرپرست ، مربیان و عوامل اجرایی تیم ملی برای برگزاری اردوهای تیم ملی تشکیل میگردد. ۱۹- از همه کمیته های متناظر استانی برای فعالیت ها و برنامه های آنها در سال ۱۳۹۶ تشکر می گردد اما لازم است اولا برنامه و فعالیت ها تقویت شود ثانیا منطبق با برنامه عملیاتی انجمن و فدراسیون برنامه ریزی و اجرا شود ثانیا کیفیت برنامه ها و فعالیت های کمیته های استان در حد استاندارد ها و معیارهای جهانی ورزش فریزبی ارتقای یابد.

انتهای پیام /

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار