اولین همایش ملی آمادگی جسمانی در توان رزم برگزار می شود


اولین همایش ملی آمادگی جسمانی در توان رزم با همکاری مشترک دانشگاه‌‌ بقیه الله و فدراسیون ورزش های همگانی برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های همگانی، در نشست هم اندیشی این همایش که با حضور دکتر شیروانی؛ دبیرکل همایش، دکتر پژمان معتمدی؛ سرپرست سازمان آمادگی جسمانی و روش های تمرینی و دکتر رضا شجیع سرپرست سازمان توسعه فعالیت بدنی برگزار شد، مقرر شد حداکثر همکاری برای برگزاری موفق این همایش با دانشگاه بقیه الله صورت گیرد، ضمن اینکه برگزاری کارگاه های تخصصی آمادگی جسمانی ویژه نیروهای نظامی، برگزاری نمایشگاه تخصصی و همچنین رونمایی از پروتکل ملی آمادگی جسمانی در توان رزم‌ از مصوبات این نشست بود.

دکتر شجیع؛ سرپرست سازمان توسعه فعالیت بدنی در این نشست تأکید کرد: همکاری نزدیک با همه نهادها و دستگاه ها و فعال کردن همه ظرفیت ها، رسالت اصلی فدراسیون ورزش های همگانی است که باید این ‌‌رسالت را به نحو احسن دنبال کرد.

وی همکاری‌ با نیروهای مسلح رو یکی از وظایف بنیادین کمیته ها و انجمن های مرتبط با آمادگی جسمانی دانست و افزود: هر زمان ورزش همگانی به رسالت خود نزدیک تر شود، با اقبال و توجهی بیشتر‌ی از سوی مردم و همگان روبرو خواهد شد.

دکتر پژمان معتمدی نیز با اعلام آمادگی همه جانبه برای ارایه خدمات تخصصی آمادگی جسمانی به حوزه های نظامی تأکید کرد: حوزه آمادگی ‌جسمانی تخصصی باید بیش از گذشته فعال شود و راهش‌ را به داخل نهادهایی که نیازمند آمادگی جسمانی هستند باز کند.

انتهای پیام/


  • ۱۱:۰۱

  • ۱۳۹۸/۰۸/۲۱

  • ۲۳

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار