اولین همایش همگانی پیلاتس در یزد برگزار شد

اولین همایش همگانی پیلاتس در یزد برگزار شد

اولین همایش همگانی ورزش پیلاتس به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش در پارک آزادگان یزد برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی ، در این همایش که با حضور اشرف عابدینی، مسئول کمیته پیلاتس استان یزد و با حضور ورزشکاران و علاقه مندان به این ورزش برگزار شد، شرکت کنندگان زیر نظر فرشته لازمه و مهناز باغستانی از مربیان پیلاتس استان به انجام حرکات ورزش پیلاتس پرداختند.
&#۱۱۰۹۳;&#۶۵۰۳۹; اشرف عابدینی، مسئول کمیته پیلاتس استان یزد در سخنانی با اشاره به لزوم معرفی بیشتر ورزش پیلاتس به مردم ادامه داد: هدف از برگزاری همایش همگانی پیلاتس، آشنایی بیشتر مردم با این رشته ورزشی است.
وی ادامه داد: متاسفانه آقایان در استان یزد از ورزش پیلاتس استقبال کمی داشته اند و امیداریم با برگزاری چنین همایشهایی علاوه بر بانوان، آقایان بیشتری نیز به این رشته ورزشی علاقه مند شوند.
&#۱۱۰۹۳;&#۶۵۰۳۹; از نکات قابل توجه در این همایش حضور پررنگ بانوان سالمند بود که با عموم بانوان ورزش کردند.

خبر شماره ۲

برگزاری همایش روز ملی طناب در مجتمع آموزشی سماء یزد

&#۱۱۰۹۳;&#۶۵۰۳۹; همزمان با روز ملی طناب و هفته تربیت بدنی، همایش طناب زنی در مجتمع آموزشی سماء یزد برگزار شد.
&#۱۱۰۹۳;&#۶۵۰۳۹; در این همایش که با حضور دختران دانش آموز دبستان مدرسه سما برگزار شد، شرکت کنندگان به صورت هماهنگ حرکات نمایشی طناب زنی را اجرا کردند.

خبر شماره ۳

برگزاری همایش فریزبی در دبستان هشتم شهریور یزد

&#۱۱۰۹۳;&#۶۵۰۳۹; همایش دانش آموزشی فریزبی به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش در دبستان هشتم شهریور یزد برگزار شد.
&#۱۱۰۹۳;&#۶۵۰۳۹; در این همایش که به همت کمیته فریزبی هیئت ورزشهای همگانی استان اجرا شد، دانش آموزان زیر نظر فاطمه شکوهی و فهیمه راسخی از مربیان فریزبی استان با فنون و قوانین این ورزش آشنا شدند.
&#۱۱۰۹۳;&#۶۵۰۳۹; آنها سپس در گروه های مختلف به بازی فریزبی پرداختند و در پایان به برگزیدگان جوایزی اهدا شد.

خبر شماره ۴

برگزاری همایش دوچرخه سواری همگانی در ابرکوه

&#۱۱۰۹۳;&#۶۵۰۳۹; همایش دوچرخه سواری همگانی به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش، به میزبانی اداره ورزش وجوانان ابرکوه و با حمایت شواری هماهنگی مواد مخدر استان، هیات ورزشهای همگانی و دوچرخه سواری با حضور مسئولین ورزشهای همگانی استان یزد صبح امروز اول آبان ماه در ابرکوه برگزار شد.
&#۱۱۰۹۳;&#۶۵۰۳۹; در این همایش که از اداره ورزش ابرکوه آغاز و تا امامزاده احمد این شهرستان برگزار شد، دوچرخه سواران عموما نوجوان مسیر را رکاب زدند.
&#۱۱۰۹۳;&#۶۵۰۳۹; در خلال این همایش که با حضور عباس الوانساز، رئیس گروه توسعه ورزش همگانی اداره کل ورزش و جوانان استان، خاموشی ، رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان ابرکوه، سیدحسین سیدعربی، نایب رئیس هیئت ورزشهای همگانی استان و رئیس کمیته دوچرخه سواری همانی استان، کیهانی رییس هیات همگانی و اکبرخصوصی رییس هیات دوچرخه سواری و رییس اداره ارشاد اسلامی ابرکوه همراه بود، اکبر خصوصی بعنوان مسئول کمیته دوچرخه سواری همگانی این شهرستان معرفی شد.
&#۱۱۰۹۳;&#۶۵۰۳۹; در پایان این همایش به قید قرعه به ۲۰نفر از شرکت کنندگان جوایز ورزشی اهدا شد.

انتهای پیام /

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار