اگر مهارت ورزشی دارید بشتابید

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش های همگانی استان اصفهان کمیته ورزش های تفریحی و مهارت های فردی نمایشی هیات ورزش های همگانی این هیات اولین دوره مسابقات بزرگ ثبت رکورد های ورزشی استان اصفهان را در بیش از ده رشته برگزار می کند.

رئیس کمیته کمیته ورزش های تفریحی و مهارت های فردی نمایشی هیات ورزش های همگانی با اعلام این خبر گفت: برای اولین بار در استان اقدام به برگزاری مسابقات ثبت رکورد در دوگروه بانوان و آقایان کرده ایم و این مسابقات را روز های پنجشنبه و جمعه بیست و نهم و سی ام مرداد ماه برگزار می کنیم.

احمد علی پورحجتی ادامه داد: مسابقات در رشته های هد زدن با توپ فوتبال، روپایی با توپ فوتبال، چرخش حلقه هالاهوپ، شنای سوئدی، بارفیکس، درازو نشست، شنای باستانی، میل باستانی، طناب زنی، جلو بازو با دمبل و نگهداشتن دمبل برگزار می شود.

وی افزود: علاقمندان برای شرکت در این رقابت های مهیج می توانند جهت ثبت نام به دفتر هیات ورزش های همگانی واقع در میدان آزادی ، ورزشگاه انقلاب مراجعه نمایند و یا با شماره ۳۶۲۰۶۰۸۵ تماس حاصل نمایند.

پورحجتی خاطرنشان کرد: ورزشگاه امیریه به آدرس سه راه سیمین ، کوی امیریه، خیابان چهارم روبروی مسجد محل برگزاری مسابقات است. این رقابت ها روز پنجشنبه برای خانم ها و جمعه از ساعت ۹ صبح برای آقایان برگزار می شود.

موارد جالب

حضور تیم طناب زنی استان اصفهان در افتتاحیه مسابقات اربابان سلاح

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش‌های همگانی، تیم طناب‌زنی هیات ورزش‌های همگانی استان اصفهان با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوار ابزار