ایجاد شبکه بین عمل، تجربه و دانشگاه با برگزاری دوره های آموزشی

مدرس فدراسیون ورزش های همگانی کشور در حاشیه چهارمین دوره بین‌المللی مدیریت و رهبری در ورزش همگانی که به میزبانی هیات ورزش های همگانی استان اصفهان برگزار می شود گفت: باید از فدراسیون ورزش های همگانی (تفیسا) تشکر کنم که هرزمان که فدراسیون ورزش های همگانی ایران درخواست برگزاری دوره های علمی و آموزشی کرده ، حمایت لازم و همه جانبه ای از ما کرده است.

میترا روحی ادامه داد: بعد از برگزاری سه دوره بین المللی مدیریت و رهبری در ورزش همگانی در کیش و تهران ، فدراسیون تصمیم گرفت میزبانی چهارمین دوره را به هیات ورزش های همگانی اصفهان بدهد که انصافا میزبانی شایسته ای داشتند و قدردان زحمات و همکاری های امیر نوربخش باقری رئیس این هیات هستیم.

وی خاطر نشان کرد: در این دوره که با حضور دکتر پیتر کاپوستین از آلمان، ویم فولرجین از هلند که مدرسین بین المللی فدراسیون جهانی ورزش های همگانی (تفیسا ) هستند کارگاه‌هایی طبق سرفصل فدراسیون ورزش همگانی جهانی برگزار شد. خوشحال هستیم که این دوره پایین ترین میان گین سنی را در بین دوره های قبل داشت.

مدرس و نماینده فدراسیون ورزش همگانی کشور بیان کرد: برگزاری این دوره به صورت کارگروه بود که شرکت کنندگان با توجه با شرایط موجود خود در استان برنامه‌های خویش را ارائه دادند. اعتقاد داریم این روش باعث توانمند شدن افراد و پیوند بین مدیر، دانشجو، برنامه ریزها، دانشگاه‌ها و افراد عادی می‌شود.

میترا روحی تصریح کرد: با این کار نهادها و سازمان‌ها درگیر می‌شوند و به عبارت دیگر وقتی تولید علم می‌شود بلافاصله در اختیار افراد قرار می گیرد و برنامه‌ها در سطح استان به اجرا در می‌آید و این خود باعث می شود که بلافاصله اشکالات برنامه به برنامه‌ریزان انعکاس داده شده تا موجب شود علم به شکل عملیاتی در اختیار برنامه‌ریزها قرار گیرد.

وی تأکید کرد: ما جزو کشور‌هایی هستیم که در لیست فدراسیون جهانی قرار دارد و برنامه‌های متنوعی در بخش‌های تئوری، آموزشی و عملیاتی انجام می‌دهد. امیدواریم چنین دوره هایی شبکه بین علم، تجربه و دانشگاه باشد.

وی یادآور شد: خوشبختانه با حمایت رهبر معظم انقلاب اسلامی، وزیر ورزش و مجموعه دولت فرصت مناسبی به وجود آمده که بتوانیم دانش خود را با بین‌الملل به روز کنیم و برنامه‌های درخور پیاده کنیم؛ و کمک شایانی به ورزش همگانی داشته باشیم و امیدوار هستیم چنین دوره‌هایی را با کمک اساتید دانشگاه و به شکل استانی در سطح خیلی وسیع برگزار کنیم که منافع زیادی برای استان‌ها خواهد داشت.

نماینده فدراسیون ورزش همگانی استان اصفهان در پایان تأکید کرد: در این دوره اساتید دانشگاه‌ها با واقعیت‌های موجود مواجه می‌شوند زیرا بسیاری از تئوری‌ها وقتی به منصه عمل می‌رسند ، درک می‌شوند و کمک می‌کند‌ دانشجویان با واقعیات موجود طرح‌ها و ایده‌های خود را ارائه کنند، در واقع از دانش بین‌المللی جهت ارتقا دانش خود استفاده می‌کنیم.

موارد جالب

حضور تیم طناب زنی استان اصفهان در افتتاحیه مسابقات اربابان سلاح

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش‌های همگانی، تیم طناب‌زنی هیات ورزش‌های همگانی استان اصفهان با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوار ابزار