هيات همگاني شهرستان سميرم روز جمعه دهم آبان ماه سال جاری به مناسبت گراميداشت روز خانواده همايش بزرگ پرواز بادبادكها را برگزار کرد. در این همایش 400 نفر از نونهالان سمیرمی از مهدكودكهاي سراسر شهرستان به همراه خانواده هایشان حضور داشتند. در اين همايش كه والدين نيز به همراه كودكان خود حضور گسترده داشتند مسابقات فرهنگي ورزشي نيز اجرا شد و در پايان با حضور جمعي از مسئولين ادارات شهرستان به تمامي شركت كنندگان از طرف اداره ورزش و جوانان هدايايي به رسم يادبود اهداء گرديد.

بادبادک بچه های سمیرم در روز خانواده پرواز کردند

هیات همگانی شهرستان سمیرم روز جمعه دهم آبان ماه سال جاری به مناسبت گرامیداشت روز خانواده همایش بزرگ پرواز بادبادکها را برگزار کرد.

هیات همگانی شهرستان سمیرم روز جمعه دهم آبان ماه سال جاری به مناسبت گرامیداشت روز خانواده همایش بزرگ پرواز بادبادکها را برگزار کرد.   در این همایش 400 نفر از نونهالان سمیرمی از مهدکودکهای سراسر شهرستان به همراه خانواده هایشان حضور داشتند.   در این همایش که والدین نیز به همراه کودکان خود حضور گسترده داشتند مسابقات فرهنگی ورزشی نیز اجرا شد و در پایان با حضور جمعی از مسئولین ادارات شهرستان به تمامی شرکت کنندگان از طرف اداره ورزش و جوانان هدایایی به رسم یادبود اهداء گردید.

در این همایش ۴۰۰ نفر از نونهالان سمیرمی از مهدکودکهای سراسر شهرستان به همراه خانواده هایشان حضور داشتند.

 

در این همایش که والدین نیز به همراه کودکان خود حضور گسترده داشتند مسابقات فرهنگی ورزشی نیز اجرا شد و در پایان با حضور جمعی از مسئولین ادارات شهرستان به تمامی شرکت کنندگان از طرف اداره ورزش و جوانان هدایایی به رسم یادبود اهداء گردید.

موارد جالب

حضور تیم طناب زنی استان اصفهان در افتتاحیه مسابقات اربابان سلاح

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش‌های همگانی، تیم طناب‌زنی هیات ورزش‌های همگانی استان اصفهان با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوار ابزار