بازاریابی اجتماعی، رسالت اصلی هیات ورزش های همگانی استان کرمان


نشست هم اندیشی اعضاء هیات های ورزش های همگانی شهرستان های شمال استان کرمان به میزبانی شهرستان رفسنجان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های همگانی، سید مرتضی حسینی رئیس هیات ورزش های همگانی استان کرمان ضمن تشکر و قدردانی از روسای هیات ها هدف از برگزاری این جلسه را همخوانی و هماهنگی بیشتر شهرستان های شمال استان دانست و گفت: طی ۴ سال گذشته مردم توجه بیشتری به ورزش نموده اند به صورتی که طبق آمار ۲۱ درصد مردم به ورزش می پردازند. البته در استان کرمان هنوز فاصله زیادی با میانگین کشوری داریم.

وی گفت : وظیفه اصلی ما ترویج ورزش است و ما در بحث آموزش به تربیت مربی پرداخته ایم و از نظر رشته های ورزشی تحت پوشش پیشرفت قابل توجهی داشته ایم.

سید مرتضی حسینی اولویت اول هیات همگانی را بازاریابی اجتماعی ورزشی دانست و گفت: باید افراد بیشتری ورزشکار شوند و فعالیت های توسعه فرهنگ ورزشی به شدت رشد پیدا کند.

رئیس هیات ورزش های همگانی استان کرمان از روسای شرکت کننده در این هم اندیشی خواست برنامه سالانه در جهت توسعه فرهنگ ورزش برای تابستان و پاییز خود ارائه نمایند و گفت : فرهنگ و زیرساخت ورزش باید به گونه ای شود که فرد ناخودآگاه در پارک ها و فضای عمومی به سمت ورزش برود.

وی استفاده از توان ادارات را در جهت توسعه فرهنگ ورزش ضروری دانست و افزود : هیات های شهرستان می توانند از پتانسیل موجود در اداراتی مانند شهرداری ها، هلال احمر، بهزیستی، آموزش و پرورش و …به منظور توسعه فرهنگ ورزش با ایجاد تفاهم نامه هایی استفاده نمایند.

گفتنی است در ادامه این جلسه روسای هیات های شهرستان های شمال به ارائه برنامه ها، نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود پرداختند.

 

انتهای پیام/


  • ۱۳:۰۲

  • ۱۳۹۸/۰۵/۰۶

  • ۷

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار