بازدید مدیرکل دفترامور بانوان وخانواده استانداری از مجموعه فرهنگی ورزشی اسطوره


به گزارش مسئول رسانه ای کمیته بازی های الترونیک هیات ورزش های همگانی استان اصفهان مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری اصفهان ومشاور بانوان فرماندار اصفهان از اولین مجموعه فرهنگی تفریحی و ورزشی بانوان کشور ، مجموعه فرهنگی تفریحی و ورزشی اسطوره بازدید کردند.

رییس کمیته بازی هاو ورزش های الکترونیک هیان ورزش های همگانی استان اصفهان در بازدید سهیلا اثنی عشران مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری اصفهان ومشاور بانوان فرماندار اصفهان گفت: هدف از راه اندازی مجموعه فرهنگی ورزشی اسطوره عدم وجود فضای سالم و امن برای بانوان جهت گذراندن اوقات فراغت و ایجاد نشاط در بانوان است .

محمد مهدی کاظمی افزود: در این مجموعه به منظور جذب بانوان فعال و علاقمند به بازی های رایانه ای دو سانس رایگان برای خانم ها لحاظ شده است که می توانند در کلاس های آموزشی جهت تشکیل تیم بانوان اصفهان در آن شرکت نمایند.

خانم دکتر سهیلا اثنی عشر ضمن تشکر از کمیته بازی ها و ورزش های الکترونیک هیات ورزش های همگانی استان اصفهان، راه اندازی چنین مجموعه هایی را در سطح استان جهت استفاده بانوان ضروری دانست و گفت: اداره کل دفتر امور بانوان وخانواده استانداری اصفهان از چنین برنامه هایی حمایت خواهد کرد و قول می دهیم که در سفر هیات دولت به اصفهان بازدید از این مجموعه را در برنامه معاون بانوان ریاست جمهوری قرار دهیم.

خانم رمضانیان مشاور اموربانوان فرمانداری اصفهان نیز ضمن تقدیر از راه اندازی چنین مجموعه هایی قول مساعد دادند که بانوان ادارات شهرستان اصفهان را جهت استفاده از این مجموعه ها ترغیب کنند.

نیلوفر فروزنده سامانی اولین نایب رییس بانوان کشور در رشته ورزش ها و بازی های الکترونیک هیات ورزش های همگانی استان اصفهان نیز به ثبت نام رایگان بانوان اصفهان در سایت کمیته و اختصاص سانس های رایگان جهت استفاده اعضا اشاره کردو گفت: هدف کمیته در واحد بانوان تقویت بعد همگانی و هم استعداد یابی و بعد قهرمانی است و قصد داریم اولین تیم بازی های رایانه ای بانوان کشور را به صورت حرفه ای تشکیل دهیم.

موارد جالب

حضور تیم طناب زنی استان اصفهان در افتتاحیه مسابقات اربابان سلاح

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش‌های همگانی، تیم طناب‌زنی هیات ورزش‌های همگانی استان اصفهان با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوار ابزار