بازی های رایانه ای نگاه خاص مسئولین را می طلبد

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش های همگانی رئیس کمیته بازی های الکترونیکی خبر از میزبانی اصفهان ازمسابقات انتخابی بازیهای رایانه ایی فرانسه در شهریورماه داد.

محمد مهدی کاظمی با اعلام این خبر گفت: بعد از برگزاری مسابقات بازی های الکترونیکی انتخابی استان اصفهان ، پیشنهاد میزبانی مسابقات کشوری ،اعزام به فرانسه را به فدراسیون ورزش های همگانی دادیم که با این درخواست موافقت شده است و منتظر نامه کتبی فدراسیون برای تایید این میزبانی هستیم.

سعید سلمانی بازیکن اصفهانی بازی های الکترونیکی که دارای دو مقام قهرمانی و نایب قهرمانی کشور است در خصوص این رقابت ها گفت:در شهریورماه سال جاری به میزبانی اصفهان مسابقات انتخابی برای حضور در رقابتهای جهانی فرانسه را پیش رو داریم که امیدوارم مسئولین نگاه ویژه ایی به بازیهای رایانه ای داشته باشند.

وی با اشاره به اینکه در بین بازیکنان حاضر در این رقابت ها شرکت کنندگان قزوینی،شیرازی و البرزی از رقیبان اصلی من محسوب می شوند، با این حال به کسب سهمیه ورودی این مسابقات امیدوار هستم.

سلمانی پیرامون علاقه مندی خود به این رشته گفت:هر فردی از کودکی به دنبال سرگرمی می باشد و من نیز به بازی های رایانه ایی روی آوردم و نزدیک به سه سال است که به صورت حرفه ایی این رشته را دنبال می کنم و در سالهای ۲۰۱۲ و ۲۰۱۳ نیز توانستم به ترتیب قهرمان و نایب قهرمان کشور شوم.

وی افزود:روزهای عادی نزدیک به دو ساعت تمرین می کنم که در زمان نزدیکی مسابقات این تمرینات حتی به ۶ ساعت هم می رسد و در این بین خوشبختانه با توجه به نظم و انظباط تمرینی،افت تحصیلی را تجربه نکرده ام.

موارد جالب

حضور تیم طناب زنی استان اصفهان در افتتاحیه مسابقات اربابان سلاح

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش‌های همگانی، تیم طناب‌زنی هیات ورزش‌های همگانی استان اصفهان با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوار ابزار