بانوان هما بر قله قهرمانی شنا ایستادند


مسابقات شنای کارکنان دولت با حضور شناگران سازمان ها و ادارات دولتی و نظارت هیات ورزش های همگانی استان تهران صبح روز یکشنبه۱۳ بهمن ماه در استخر مجموعه ورزشی بانک مرکزی برگزار و تیم هما قهرمان شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های همگانی به نقل از پایگاه خبری هیئت ورزش های همگانی استان تهران، این مسابقه با حضور مریم محمدیان دبیر هیات ورزشهای همگانی استان تهران و بانوان شناگر از هما، دانشگاه علوم پزشکی تهران، وزارت بهداشت، سازمان بنادر کشتیرانی، بانک مرکزی، وزارت راه، سازمان توسعه صادرات و وزارت دارایی به سرداوری نادیا دریس پور و تیم ۱۱ نفره داوری در ۷ رده سنی و در دو بخش قورباغه و کرال سینه از ساعت ۹صبح آغاز و شناگران  به مدت 2 ساعت با یکدیگر به رقابت پرداختند.

در انتهای مسابقه با جمع بندی امتیازهای فردی هر شناگر در رده سنی های مختلف تیم هما با ۲۰۹ امتیاز مقام قهرمانی مسابقات را به دست آورد. دانشگاه علوم پزشکی تهران با ۱۷۹ امتیاز دوم و وزارت بهداشت با ۱۰۵ امتیاز در مقام سوم مسابقات ایستادند.

مسابقات کارکنان دولت هر ساله به همت هیات ورزشهای همگانی استان تهران و با حضور بیش از هزار نفر از کارمندان  خانم و آقا سازمانها  و ادارات دولتی برگزار می شود.

انتهای پیام/


  • ۱۳:۵۲

  • ۱۳۹۸/۱۱/۱۴

  • ۷

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار