بانوی المپیکی ایران: تنوع ورزش‌های همگانی ایجاد انگیزه و تشویق جامعه به سوی ورزش می شود


عضو تیم ملی قایقرانی ایران با اشاره به اهمیت ورزش در سلامتی مردم گفت: تنوع ورزشهای همگانی ایجاد انگیزه و تشویق جامعه به سوی ورزش می شود.

نازنین ملایی بانوی المپیکی استان گیلان در گفتگو با روابط عمومی هیات همگانی این استان درخصوص اهمیت ورزش بانوان گفت: نقش ورزش و فعالیت جسمانی درجسم و روح افراد بسیار حائز اهمیت است که این امر در مورد بانوان شرایط متفاوتی دارد.

این عضو تیم ملی قایقرانی ایران با اشاره به اهمیت ورزش برای بانوان خانه دار گفت: از آنجایی که آنها درصد بیشتری از جمعیت زنان را تشکیل می دهند و ساعات زیادی را در خانه سپری می کنند، ورزش می‌تواند در شادابی و سلامت این عزیزان بسیار موثرباشد.

وی درادامه گفت: درواقع بانوان ما با ورزش، این دو فاکتور مهم نشاط و سلامتی را هم درخود نهادینه کرده و هم انرژی خوب ومثبت ناشی از ورزش را به خانواده های خود نیز منتقل می‌کنند.

بانوی المپیکی گیلانی ضمن تاکید بر اهمیت ورزش برسلامت بانوان افزود: وقتی روز خود را با ورزش آغازمی‌کنیم این طراوت و نشاط تا شب در همه امور قابل لمس و محسوس است.  بانوان ما علاوه بر سلامتی خود نقش بسیار مهمی در حفظ سلامتی روح وجسم اعضای خانواده در چه درنقش مادر و یا همسر دارند بطوری که می توانند با تشویق و ایجاد انگیزه یک سبک زندگی سلامت محور را برای عزیزان خود تعریف کنند.

وی درخاتمه به نقش ورزشهای همگانی و تنوع رشته های ورزشی این مجموعه اشاره کرد که می تواند با ایجاد انگیزه و تشویق جامعه به ورزش و پویایی نتایج مطلوبی در ورزش دوستی و ورزشکاری شهروندان داشته باشد.


  • ۱۰:۴۷

  • ۱۴۰۰/۰۴/۱۹

  • ۴

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار